OSKAR MICHALONEK KAPITANEM REGA ARENA TEAM

  • 15.04.2021, 22:15
  • MGOKiS Płoty
OSKAR MICHALONEK KAPITANEM REGA ARENA TEAM

W dniu 14 kwietnia 2021 r. oficjalnie powołano zawodnika niebiesko-zielonych – Oskara Michalonka (2003) – na stanowisko kapitana całego zespołu.

W protokole zmian w składzie Rega Arena Team z w/w dnia można przeczytać poniższą treść uzasadnienia decyzji:

Zawodnik cechuje się dobrą organizacją sportową i zdolnościami przywódczymi/zarządzającymi. Charakteryzuje go umiejętność kompromisu w spornych sytuacjach, którą opiera na wspólnym dobru drużyny, jednak jego dynamiczna i charyzmatyczna postawa na boisku pilnuje ściśle interesu drużyny. Zawodnik posiada szeroką wiedzę dotyczącą zasad i praktyk z zakresu piłki nożnej, nacechowaną przy tym wysoką znajomością kultury sportu. Jego wiedza jest oparta między innymi o niemałe doświadczenie piłkarskie praktykowane w takich stowarzyszeniach
i klubach jak: Szkółka Piłkarska „Diego” w Gryficach, LKS Wybrzeże Rewalskie (okresowo kapitan zespołu) i LKS Mewa Resko. Obecnie stanowi jednego z bardziej wyróżniających się zawodników juniorów MKS Sparta Gryfice. Zawodnik jest współzałożycielem i kapitanem nieformalnej gryfickiej piłkarskiej formacji (amatorskiego zespołu) „Dzieci Burzy”.”

Oskar jest zawodnikiem Rega Arena Team od 22 grudnia 2020 r., od tamtego czasu stał się jednym z wyróżniających zawodników niebiesko-zielonych i obecnie jest także jednym z pretendentów do uzyskania tytułu najlepszego strzelca w drużynie.

Jak ułoży się współpraca z zespołem i opiekunem drużyny, która będzie owocem dzisiaj danego zaufania Oskarowi i jakie przyniesie efekty zarządzanie niebiesko-zielonymi jego rękami?

Najbliższy możliwy termin spotkania meczowego z udziałem nowego kapitana Rega Arena Team zapowiedziany jest na koniec kwietnia.

MGOKiS Płoty

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe