POGOŃ Szczecin

  • 12.04.2021, 21:48
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Salon dziecięcy Elmo.pl jest królestwem produktów dla najmłodszych. To punkt obowiązkowych i zarazem bardzo przyjemnych wizyt dla każdego rodzica. Wśród szerokiego asortymentu można znaleźć foteliki samochodowe, wózki dziecięce, łóżeczka, krzesełka do karmienia czy akcesoria – począwszy od smoczków i butelek, poprzez wyprawki porodowe, aż po wszelki asortyment do kompleksowej pielęgnacji maluchów. W Elmo.pl znajdziesz również chodziki, rowerki biegowe, nosidełka, maty edukacyjne oraz rzeczy, bez których codziennie funkcjonowanie mam byłoby maksymalnie utrudnione.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/elmo-pl-gra-z-nami-do-jednej-bramki/

 

W zakres pracy Fabryki Kolorów Malarnia Proszkowa wchodzi piaskowanie elementów, malowanie proszkowe, prace ślusarskie oraz spawalnicze. Firma korzysta z najnowocześniejszego sprzętu umożliwiającego wykonywanie usług perfekcyjnie, w szybkim czasie i przy niedużym zużyciu materiału. Nasz Partner specjalizuje się w przygotowaniu powierzchni i nanoszeniu powłok ochronnych oraz dekoracyjnych. Jednocześnie gwarantuje wysoką jakość wykonania usług oraz szybkie terminy realizacji. Współpraca jest zawierana zarówno z firmami produkcyjnymi, jak i osobami prywatnymi. Malarnia dysponuje technologią oraz pracownikami mającymi specjalistyczne szkolenia z zakresu malowania proszkowego. To gwarancja fachowości! Firma na co dzień zajmuje się również wykonywaniem konstrukcji stalowych, czyli barierek, balustrad, mebli stalowych i wielu innych.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/fabryka-kolorow-malarnia-proszkowa-w-teamie-z-pogonia/

 

Bella Storia przyzwyczaił nas już do tego, że najwyższa zwrotka tygodnia należy do niego. Tym razem było jednak zgoła inaczej. Tytuł najlepszego dzierży Pan Mariusz, który wsparł nas kwotą 75 zł! Bardzo dziękuję, to dla nas naprawdę ważne.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zamiana-rol/

 

Do kluczowych założeń społecznego funkcjonowania naszego Partnera zalicza się aktywne zaangażowanie w życie mieszkańców regionu. W ramach odpowiedzialności biznesu ZMPSiŚ SA wspiera dzieci i młodzież w realizacji ich pasji i marzeń. Port dzierży tytuł Mecenasa Grup Młodzieżowych Akademii Pogoni Szczecin oraz Partnera Złotego Pogoni Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wspolpraca-z-portem-przedluzona/

 

Po ostatnich kolejkach przyszła rozgrywka pełna niespodzianek. Nieoczekiwane wyniki przełożyły się na liczbę punktów, które zdobywali nasze gracze. Kto najlepiej poradził sobie z trudnościami?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/trudna-kolejka-za-nami/

 

Rekordzistka od początku wdrożenia inicjatywy dokonała już 80 zakupów! Dziękujemy, Pani Iwono! Nasza liderka najczęściej korzysta z serwisu Allegro.pl. Tuż za nią klasyfikuje się Pan Michał z 71 transakcjami, a także Pan Rafał z 66 zakupami. Najwyższa kwota zwrotek uzbieranych przez jednego kibica wynosi 2382,51 zł. Nie musimy chyba dodawać, że kapitalny wynik jest autorstwa użytkownika Bella Storia, który z regularnością godną podziwu wspiera granatowo-bordowych. Najwyższa kwota transakcji ogółem jednego apkowicza to nadal 13 514,12 zł. Być może niedługo to się zmieni, bo na drugim miejscu jest osoba, która dokonała zakupów na kwotę 12 144,48 zł. Kibicujemy Wam wszystkim!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/aplikacyjne-ruchy/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe