POGOŃ Szczecin

  • 06.04.2021, 19:50
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Rekordzistka od początku wdrożenia inicjatywy dokonała już 80 zakupów! Dziękujemy, Pani Iwono! Nasza liderka najczęściej korzysta z serwisu Allegro.pl. Tuż za nią klasyfikuje się Pan Michał z 71 transakcjami, a także Pan Rafał z 66 zakupami. Najwyższa kwota zwrotek uzbieranych przez jednego kibica wynosi 2382,51 zł. Nie musimy chyba dodawać, że kapitalny wynik jest autorstwa użytkownika Bella Storia, który z regularnością godną podziwu wspiera granatowo-bordowych. Najwyższa kwota transakcji ogółem jednego apkowicza to nadal 12 941,00 zł. Być może niedługo to się zmieni, bo na drugim miejscu jest osoba, która dokonała zakupów na kwotę 12 144,48 zł. Kibicujemy Wam wszystkim!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ponad-200-tys-z-waszych-transakcji/

 

Wspieranie lokalnych przedsiębiorców przynosi ze sobą mnóstwo atutów. Pomagamy sąsiadom, znajomym, ludziom kochającym swój zawód i czyniącym wszystko, by dany produkt lub usługa były na jak najwyższym poziomie. Corner House to Partner Dumy Pomorza. Wspierając ich, wspierasz również swój klub! Chcesz wiedzieć więcej? >>KLIKNIJ TUTAJ<<

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/corner-house-i-pogon-w-jednej-ekipie/

 

Urlop tacierzyński przysługuje ojcu dziecka lub innemu członkowi najbliższej rodziny po wykorzystaniu obowiązkowej części urlopu przez matkę. Ważne, by ojciec był zatrudniony, ubezpieczony i miał umowę o pracę. Urlop macierzyński wynosi 20 tygodni, z czego obowiązkowo matka wykorzystuje 14 tygodni. Ojcu może więc maksymalnie wnioskować o 6 tygodnie urlopu dla siebie. Za ten czas ojcu przysługuje zasiłek wypłacany przez ZUS. Zasiłek macierzyński wynosi 100% podstawy wymiaru zasiłku, czyli 100% średniego wynagrodzenia pracownika przez 12 ostatnich miesięcy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/urlop-tacierzynski-prawa-i-obowiazki/

 

W kwestii najwyższej zwrotki tygodnia nie było żadnego zaskoczenia. Tydzień w tydzień, z naprawdę krótkimi przerwami, dominuje Bella Storia. 50 zł wpadło na nasze konto! Już pomału kończą nam się zwroty, które dobrze odzwierciedlają naszą wdzięczność. Panie Tomaszu, dziękujemy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/prawie-1600-transakcji-juz-za-nami/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe