GDK: Wystawa prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych wirtualnie

  • 02.04.2021, 23:01
  • Gryficki Dom Kultury
wirtualna-galeria-liceum-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Obejrzyj film...

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac plastycznych uczniów Liceum Sztuk Plastycznych w Gryficach, która została przygotowana w Muzeum i Galerii „BRAMA” w Gryficach od 11 marca br.

 

Niestety, ze względu ponownego wyłączenia obiektu dla zwiedzających przygotowaliśmy prezentację prac online z nadzieją, że jeszcze do końca kwietnia uda nam się ją udostępnić do zwiedzania.

 

Prezentowana ekspozycja to prace uczniów wszystkich klas, które powstały w przeciągu ostatniego, "covidowego" roku. Są to prace, które w większości były wykonywane w trybie nauki zdalnej i reprezentują przedmioty artystyczne Liceum.

 

Na wystawie znajdą się prace z fotografii wykonane w analogowej technice otworkowej jak i cyfrowej oraz różnego rodzaju fotografie do tematów abstrakcyjnych, które uczniowie realizowali w trakcie nauki zdalnej.

Z zakresu malarstwa i rysunku, znajdą się zarówno prace bazujące na swobodnych interpretacjach autoportretu jak i studium otaczającego nas świata.

 

Z podstaw projektowania prezentujemy m.in. autorskie projekty lamp pokojowych i analizę różnego rodzaju kompozycji. Z rzeźby uczniowie przedstawiają płaskorzeźby, jak i studium elementów anatomicznych i głowy, realizowanych w technologii gliny. Z projektowania graficznego - projekty plakatów i ilustracji oraz piktogramów. Prace wykonane w technice kolażu, cyfrowej oraz linorytu.

Gryficki Dom Kultury

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe