POGOŃ Szczecin

  • 29.03.2021, 18:25
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Aplikację zainstalowało dotychczas 6141 kibiców, więc nie zatrzymujemy się w kwestii nowych użytkowników. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej funkcjonalności! Na ten moment dokonaliście 1511 zakupów poprzez nasze narzędzie. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 6 720,14 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 188 002,27 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kibice-na-medal/

 

Brak nam słów na ostatnie kolejki naszej ligi biznesowej. Dzieje się już tak dużo, że trudno za tym nadążyć!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kolejna-szalona-rozgrywka/

 

Dlaczego odkładanie pieniędzy na konta oszczędnościowe lub lokaty miałoby być mniej opłacalne?
Wynika to z prostej matematyki, przyjmijmy kwotę 80 zł, czyli tyle, ile uczestnik PPK z wynagrodzeniem w wysokości 4000 zł brutto odkłada na swoje konto w tym programie. Jak wcześniej wspomniałem przy PPK do tych 80 zł pracodawca dopłaca 60 zł co miesiąc, a państwo (Fundusz pracy) 240 zł co roku, czyli średniomiesięcznie 20 zł. Tym samym w ciągu miesiąca jest to razem 180 zł, a rocznie 2160 zł. Jeżeli ta sama osoba by stwierdziła, że woli odkładać 80 zł miesięcznie na koncie oszczędnościowym w swoim banku, to nikt nie będzie dopłacał jej dodatkowych składek, więc po roku oszczędzania będzie miała 960 zł. Różnica w zebranych kwotach jest bardzo duża i to właśnie uczestnictwo trzech stron (pracownik, pracodawca, Fundusz Pracy) w odkładaniu środków w PPK jest bardzo dużą zaletą.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/im-mamy-wiecej-czasu-tym-zgromadzony-kapital-bedzie-wiekszy/

 

Pizzeria Peperoni to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych pizzerii w Szczecinie. Restauracja już od 25 lat serwuje swoje pyszności prosto z pieca. Jeśli skorzystasz z jej oferty to 1,4% z kwoty, którą zapłacisz kartą za daną usługę, trafi na rzecz Dumy Pomorza! Deal idealny, bo Pizzeria Peperoni słynie nie tylko z pizzy, ale i innych smakowitych dań, więc na pewno znajdziesz tam wiele dobrego do spałaszowania, a jednocześnie wydatnie wesprzesz cele Pogoni Szczecin. Nie dokładając do rachunku ani grosza więcej niż widnieje w cenniku Kooperanta!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/peperoni-niebuszewo-gra-z-pogonia/

 

Bella Storia nie zatrzymuje się nawet na moment. I tym razem wygrywa klasyfikację na autora najwyższej zwrotki tygodnia. Użytkownik przelał nam 148 zł. Bardzo dziękujemy! Tym razem jednak chcemy też wspomnieć o Pani Dawidzie, który również postanowił przekazać nam wsparcie poprzez przelew. Otrzymaliśmy 100 zł. Dziękujemy, że z nami jesteście!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/krok-po-kroku/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe