Czyste Powietrze” w Gminie Rewal

  • 23.03.2021, 18:48
  • UG Rewal
Czyste Powietrze” w Gminie Rewal

Dziś w Urzędzie Gminy Rewal zawarto porozumienie dotyczące współpracy przy realizacji programu „Czyste Powietrze”. Pani Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska Emilia Niemyt oraz Wójt Konstanty Tomasz Oświęcimski złożyli podpisy na dokumencie, na mocy którego Gmina będzie wspierać mieszkańców przy przygotowaniu i składaniu wniosków w ramach programu.

„Czyste Powietrze” to priorytetowy program mający na celu poprawę jakości powietrza i zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych przez wymianę źródeł ciepła i poprawienie efektywności energetycznej jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Budżet programu na lata 2018-2029 to 103 mld złotych. Pojedyncze gospodarstwo domowe może otrzymać dotację do 60% kosztów kwalifikowanych.

UG Rewal

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe