POGOŃ Szczecin

  • 23.03.2021, 23:21
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
Newsletter Pogoń Szczecin Business Club - Pizzeria Peperoni w jednym zespole z Pogonią!

Kategoria najwyższej zwrotki tygodnia nieprzerwanie należy do jednego użytkownika. Bella Storia nie zatrzymuje się nawet na moment, tydzień w tydzień wspierając Dumę Pomorza. Panie Tomaszu, po raz kolejny ślemy serdeczne podziękowania. Tym razem otrzymaliśmy 121 zł!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nie-ma-mocnych-na-bella-storia/

 

To jedna z najmocniejszych kolejek w historii naszej gry. Wielu zawodników osiągnęło fantastyczne wyniki, co też przełożyło się na kolejne zmiany w tabeli.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/mocarna-kolejka/

 

Może i zwrotka zwrotce nierówna, ale efekt każdej z nich jest taki sam – to dołożenie swojej cegiełki do naszego wspólnego celu! Załączona grafika obrazuje miejsca, z których Duma Pomorza może otrzymać największe wsparcie. Wystarczy, że przeklikacie się przez „zrób zakupy" i dokonacie stosownej transakcji u któregoś z wybranych przez Was Partnerów.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/najwyzsze-zwrotki-w-aplikacji/

 

Wspieranie lokalnych przedsiębiorców przynosi ze sobą mnóstwo atutów. Pomagamy sąsiadom, znajomym, ludziom kochającym swój zawód i czyniącym wszystko, by dany produkt lub usługa była na jak najwyższym poziomie. W przypadku Pizzerii Peperoni otrzymujemy pyszną pizzę, a także dokładamy się do celów Dumy Pomorza. Co bardzo istotne, Pogoń otrzyma ustaloną wysokość zwrotek za zakupy w aż trzech punktach – to Peperoni Gumieńce, Peperoni Pogodno i Peperoni Śródmieście. Dziękujemy za wszelkie zaangażowanie i zapraszamy do pałaszowania!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pizzeria-peperoni-w-jednym-zespole-z-pogonia/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 6086 kibiców, więc nie zatrzymujemy się w kwestii nowych użytkowników. Chcemy jednak więcej, więc zachęcamy do korzystania z naszej funkcjonalności! Na ten moment dokonaliście 1405 zakupów poprzez nasze narzędzie. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 6 520,37 . Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 182 837,65 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zbieramy-na-sztandar/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe