Łączą nas drzewa

  • 19.03.2021, 17:32
  • Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie
Łączą nas drzewa

21 marca został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ Międzynarodowym Dniem Lasów. Tego dnia wystartuje ogólnopolska kampania „Łączą nas Drzewa". Jednostki Lasów Państwowych zaplanowały szereg wydarzeń, które z uwagi na konieczność ograniczania kontaktów osobistych odbędą się w trybie on-line.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie zaprasza z tej okazji wraz nadleśnictwami z terenu RDLP Poznań i Piła, wchodzącymi w skład Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Puszcza Notecka", do wzięcia udziału w otwartym webinarium pod nazwą „Puszcza Notecka – miejsce dobrego samopoczucia", które odbędzie się 21 marca w godzinach 16-20.

- W trakcie webinarium porozmawiamy o miejscach w Puszczy Noteckiej, które wpływają na dobre ludzkie samopoczucie. Posłuchamy między innymi o leśnej zielarce, leczniczych i smakowych właściwościach sosny czy też o turystyce pieszej na terenie Puszczy Noteckiej. Seminarium to także okazja, aby zapytać prelegentów o interesujące uczestników tematy – mówi Dominik Wieczorkiewicz z Nadleśnictwa Karwin.


Szczegóły webinarium wraz z programem wydarzenia pod adresem:
https://karwin.szczecin.lasy.gov.pl/aktualnosci1/-/asset_publisher/1M8a/content/-puszcza-notecka-miejsce-dobrego-samopoczucia-webinar-z-okazji-miedzynarodowego-dnia-lasow-2021

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe