Nowogard: Zmiana na stanowisku wiceburmistrza

  • 15.03.2021, 13:22
  • Redakcja
Nowogard: Zmiana na stanowisku wiceburmistrza

Od piątku 12 marca Nowogard ma nowego wiceburmistrza. Oficjalne przekazanie funkcji odbyło się w trakcie konferencji prasowej w Urzędzie Miejskim w Nowogardzie.

Burmistrz Robert Czapla informując o tej decyzji wskazał, że rezygnację złożoną przez Krzysztofa Kolibskiego przyjął z wielkim żalem. Trwająca od czerwca 2014 roku współpraca układała się znakomicie, a dziękując Krzysztofowi Kolibski za te lata znakomitej współpracy podkreślał, że mógł zawsze liczyć na rzetelne wykonywanie zadań i często wsparcie i dobrą radę.

Kończący swoją misję w Urzędzie Miejskim w Nowogardzie Ryszard Kolibski podkreślał, że w pracy samorządowej był zaangażowany od wielu, na stanowisku wiceburmistrza spełniał się zawodowo, choć uciążliwość presji wynikającej z ciągnącego się latami konfliktu z opozycyjną częścią Rady  ułatwiło mu podjęcie decyzji  o skorzystaniu z propozycji pracy w jednej z dużych firm logistycznych.  

W trakcie konferencji burmistrz Robert Czapla oficjalnie wręczył też dokument powołujący na stanowisko zastępcy burmistrza Nowogardu radnemu Lewicy, Jackowi Rafińskiemu. Mandat radnego miejskiego zwolniony przez  Jacka Rafińskiego przejmie Jolanta Bednarek, sołtys Strzelewa.

Redakcja

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe