POGOŃ Szczecin

  • 15.03.2021, 20:36
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Jeśli skorzystasz z oferty naszego nowego Partnera, to 2.8% z kwoty, którą zapłacisz kartą za dany towar, trafi na rzecz Dumy Pomorza! To świetny biznes dla wszystkich stron, bo z bogatego asortymentu możesz nabyć rzecz, na której Ci zależy, a jednocześnie wesprzesz cele Pogoni Szczecin. Nie płacąc nic ponad to, co widnieje w cenniku Kooperanta.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/playgo-w-granatowo-bordowym-teamie/

 

W ubiegłym tygodniu wydawało się, że wszystko jest już w rękach EPY. Wystarczyła jednak jedna kolejka, by sytuacja zupełnie się odmieniła. Szarża Follow me zakończyła się sukcesem!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zmiana-lidera-3/

 

Niedawno otworzyliście Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne w „Rondzie Hakena Park". Proszę o nim opowiedzieć.
Gdy tylko podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu samodzielnej działalności, to jednym z naszych głównych założeń było doprowadzenie do otwarcia Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego. Jego zadaniem jest kompleksowa obsługa pacjentów ambulatoryjnych, więc takich, którzy w danym momencie potrzebują konsultacji ortopedycznej, diagnostyki USG lub rehabilitacji. W Centrum mamy cztery gabinety lekarskie. W jednym z nich odbywa się wspomniana diagnostyka USG. Dysponujemy również dużą salą rehabilitacyjną, która jest wyposażona w sprzęt do rehabilitacji na każdym możliwym poziomie: dla osób starszych, które wymagają dodatkowej troski, jak i również służący pacjentom uprawiającym sport, zarówno na poziomie amatorskim, jak i wyczynowym. Aktualnie jeden z piłkarzy Pogoni Szczecin jest w trakcie takiej rehabilitacji; po operacji, którą wykonał doktor Bartosz Paprota. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym moglibyśmy w komfortowych warunkach wykonywać wszelkie czynności medyczne, które mamy w ofercie. Tak też się stało i jesteśmy z tego powodu bardzo usatysfakcjonowani.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/7144-2/

 

Kategoria najwyższej zwrotki tygodnia to królestwo jednego człowieka. Bella Storia nie mówi „dość", tylko twardo stawia na wsparcie portowych celów. Tym razem otrzymaliśmy 149 zł. To jednak nie wszystko! Użytkownik w ciągu minionego tygodnia robił zakupy przez aplikację, pomagał nam weryfikować jej użyteczności, a także był bardzo aktywny na tablicy. Bardzo, ale to bardzo dziękujemy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/szamanos-i-bella-storia-szacuneczek/

 

Rekordzista od początku wdrożenia inicjatywy dokonał już 58 zakupów! Dziękujemy, Panie Rafale! Nasz lider najczęściej korzysta z serwisu Allegro.pl. Tuż za nim klasyfikuje się Pan Michał z 56 transakcjami, a także Pani Agnieszka z 54 zakupami. Najwyższa kwota zwrotek uzbieranych przez jednego kibica wynosi 1926,81. Kapitalny wynik jest autorstwa użytkownika Bella Storia, który z regularnością godną podziwu wspiera granatowo-bordowych. Najwyższa kwota transakcji ogółem jednego apkowicza to nadal 12 780,72 zł. Być może niedługo to się zmieni, bo na drugim miejscu jest osoba, która dokonała zakupów na kwotę 12 144,48 zł. Kibicujemy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/portowcy-w-natarciu/

 

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe