Kurs kelnerski w„ Miłoszu”

  • 15.03.2021, 13:32
  • Teresa Wyrwińska
Kurs kelnerski w„ Miłoszu”

Uczniowie  ZS im. Czesława Miłosza w Gryficach po raz kolejny podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Tym razem  na kursie kelnerskim w ramach projektu „Postaw na swój rozwój zawodowy”

Profesjonalny serwis kelnerski jest idealnym uzupełnieniem dobrej kuchni. Musimy  pamiętać, że goście przychodzą do restauracji nie tylko po to aby zjeść. Chcą przede wszystkim spędzić miło czas i poczuć się wyjątkowo. Zadowolony gość zostawi spory napiwek, odwiedzi lokal ponownie i przyprowadzi znajomych.

Kelner to osoba, która nie tylko przyjmie zamówienie, obsłuży gościa i przyniesie rachunek. Jego zadaniem jest sprostać wymaganiom klienta, polecić dania, dobrać wino i sprawić, aby gość poczuł się wyjątkowo.

  Projekt „ Postaw na swój rozwój zawodowy”   realizowany jest przez Powiat Gryficki, współfinansowany  ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
 

Teresa Wyrwińska

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe