Rusza nabór wniosków o dopłaty dla rolników

  • 15.03.2021, 13:04
  • Halina Szymańska
Rusza nabór wniosków o dopłaty dla rolników

Rusza nabór wniosków o dopłaty dla rolników

 

Już od poniedziałku (15 marca 2021 r.) rolnicy będą mogli składać wnioski o przyznanie płatności obszarowych na 2021 rok. ARiMR wprowadza zmiany w zasadach wypełniania dokumentów. Nie ma ich wiele, ale warto o nich wiedzieć.

W roku 2021 nie ma możliwości złożenia uproszczonego oświadczenia zastępującego wniosek o przyznanie płatności. W związku z tym, że w 2021 r. 15 maja przypada w sobotę, złożenie wniosku możliwe jest do dnia 17 maja 2021 r.
 

Wnioski składa się w formie elektronicznej, za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Aplikacja ta udostępniona jest na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i­­ Modernizacji Rolnictwa (ARiMR): www.arimr.gov.pl.

- Wszelkie wątpliwości związane ze zmianami w dopłatach pomogą rozwiązać pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Chcemy zapewnić sprawną obsługę rolników, tak by mieli jak najwięcej czasu na działalność dla swojego gospodarstwa - mówi Halina Szymańska, prezes Agencji Restruktuyzacji i Modernizacji Rolnictwa, radna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.

 

 

Na zdjęciu: Halina Szymańska, radna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z okręgu obejmującego miasto Świnoujście i powiaty: Kamieński, Gryficki, Goleniowski i Łobeski.

Halina Szymańska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe