„Miłosz” to coś więcej niż szkoła

  • 3.07.2017, 14:02 (aktualizacja 05.07.2017 23:15)
  • ZSP
„Miłosz” to coś więcej niż szkoła
Drogi absolwencie gimnazjum, Nie czekaj… rekrutacja trwa!!!

Aplikuj na jeden z proponowanych przez  nas kierunków kształcenia

TECHNIKUM:

TECHNIK EKONOMISTA

TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO:

PROFIL JĘZYKOWY

PROFIL PRZYRODNICZO - INFORMATYCZNY

PROFIL O SPECJALIZACJI PIŁKA SIATKOWA I PIŁKA NOŻNA

BRANŻOWA SZKOŁA PIERWSZEGO STOPNIA:

KIERUNEK - MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KIERUNEK - WIELOZOWODOWY

Jeśli wybierzesz naszą szkołę zapewnimy Ci: zajęcia prowadzone w zawsze przyjaznej atmosferze; różnorodność zajęć pozalekcyjnych; bezpłatny dostęp do Internetu, zajęcia sportowo-rekreacyjne w hali sportowej, opiekę medyczną oraz fachową opiekę pedagogiczną. Oprócz nauki szkolnej, nasi uczniowie mogą rozwijać swoje pasje w licznych kołach zainteresowań. Ci, mający trudności w nauce, mogą skorzystać z zajęć wyrównawczych, które są organizowane zgodnie z ich potrzebami. W celu lepszego przygotowania do egzaminu maturalnego i zawodowego, corocznie dla klas programowo najwyższych, organizowane są fakultety ze wszystkich wybieranych przez uczniów przedmiotów.
Nasza placówka posiada sale wykładowe z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym, pracownie komputerowe, specjalistyczne pracownie dydaktyczne, bibliotekę szkolną wraz z czytelnią. Realizujemy projekt Gryfy w Europie. W ramach tego projektu uczniowie mają możliwość uczestniczenia w zagranicznych praktykach zawodowych. W roku 2017 nasi podopieczni wyjeżdżają do Włoch. Nasi absolwenci są cenionymi fachowcami na rynku lokalnym, krajowym i europejskim. Uczniowie naszej szkoły kształcą swoje umiejętności zawodowe na zajęciach praktycznych, praktykach zawodowych i płatnych wakacyjnych stażach. Poznają nowoczesne technologie i doskonalą umiejętności branżowe tak potrzebne i dobrze opłacane na europejskim rynku pracy.                                                                  

 

WYBIERZ MIŁOSZA  – WYBIERZ  SUKCES

ZSP
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe