POGOŃ Szczecin

  • 09.03.2021, 12:25
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Na mocy wzajemnego porozumienia współpraca potrwa co najmniej do grudnia tego roku. Duma Pomorza od lat, i nie tylko stricte piłkarsko, promuje region Pomorza Zachodniego. To dla nas niezwykle istotna kwestia, by wspólnie budować tożsamość regionalną i kształtować sportowe wartości.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-i-pomorze-zachodnie-w-jednej-druzynie/

 

Ależ mamy ścisk w tabeli. Sytuacja jest niezwykle dynamiczna i cały czas jesteśmy świadkami poważnych przetasowań. Dość powiedzieć, że Artur Bugaj awansował z ostatniej pozycji w tabeli na ósmą!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zmiana-lidera-2/

 

Produkty bezmięsne w ofercie firmy Drobimex to rzecz bez precedensu. Skąd pomysł na tę ideę?
Cały czas jesteśmy aktywni i nie pozostajemy obojętni na zmieniające się trendy oraz oczekiwania konsumentów. To właśnie młodzi ludzie chętniej eksperymentują i zmieniają nawyki żywieniowe. My, jako producent mięsa i wędlin z drobiu, podjęliśmy wyzwanie, aby stworzyć coś zupełnie nowego – wędliny, które w 100 % są wyprodukowane ze składników roślinnych. Są odpowiednie dla wegan, wegetarian i osób na diecie bezglutenowej.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kibicujesz-veggie/

 

Największa zwrotka tygodnia to tym razem 180 zł. Wielkie brawa dla naszego Portowca! Jest forma, jest zaangażowanie, jest po dobrej stronie mocy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/w-drodze-po-cel/

 

Aplikację zainstalowało dotychczas 5951 kibiców. Jest nas coraz więcej i jesteśmy już o mały krok od przekroczenia bariery 6000 apkowiczów. Na ten moment dokonaliście 1230 zakupów poprzez naszą funkcjonalność. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 6 029,32 . Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 172 980,64 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/6-tysiecy-juz-za-moment/

 

Turysta od wielu lat jest mocno zaangażowany w akcje charytatywne, na przeróżne sposoby pomagając potrzebującym. Do chlubnej historii przeszły akcje dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Bar m.in. sprzedawał kubki i magnesy, a całość dochodu z tych transakcji przeznaczał jako darowizny dla Hospicjum. Turysta współuczestniczył również w akcji „Posiłek dla Medyka", wspierając ciepłą strawą personel medyczny w trudnej walce z COVID-19. Teraz czas na nas wszystkich! Na zaangażowaniu kibiców zyska również Pogoń Szczecin. Nasza współpraca dotyczy płatności kartą przy zamówieniach na miejscu. Dzięki wykonaniu tej czynności zwrotka z zamówienia trafi do Pogoni Szczecin i zostanie spożytkowana na realizację wyznaczonego przez nas celu. Obecnie to renowacja historycznego sztandaru.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/bar-mleczny-turysta-gra-razem-z-pogonia/

 

Odnowa Centrum Zdrowia i Urody to wyjątkowe miejsce na branżowej mapie Szczecina. W Odnowie można skorzystać z szerokiej gamy zabiegów, których celem jest twoje piękno, zdrowie i dobre samopoczucie. Co istotne, nasz Partner pracuje w systemie „jeden pacjent-jeden terapeuta", dzięki czemu poświęci ci maksimum swojej uwagi. Wszystko zawiera się w idei, by łączyć ze sobą dwa ważne czynniki samopoczucia – stan fizyczny i stan emocjonalny. Zespół Odnowy to doświadczona grupa profesjonalistów, dla której praca z pasją i zaangażowaniem jest wyznacznikiem jakości. Wszystkie gabinety są nowocześnie urządzone i wyposażone w najwyższej jakości sprzęt oraz kosmetyki. To kompleksowa dbałość o to, byś wyszedł z zabiegów zrelaksowany i szczęśliwy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/odnowa-centrum-zdrowia-i-urody-partnerem-pogoni/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe