Nowogard w zimowej fotografii – rozstrzygnięcie konkursu

  • 06.03.2021, 15:07
  • Redakcja
Nowogard w zimowej fotografii – rozstrzygnięcie konkursu

Najładniejsza Fotografia Zimowa 2021 – konkurs fotograficzny pod takim hasłem ogłosił burmistrz Nowogardu w lutym br. a w piątek 5 marca w dużej Sali Urzędu Miejskiego w Nowogardzie odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom.

Założeniem konkursu było wykonanie interesującej fotografii z terenu miasta lub gminy Nowogard, odzwierciedlającej piękno przyrody- krajobrazu w porze zimowej.

W tym roku zima dopisała, obfita pokrywa śnieżna zapewniła estetyczne wrażenia krajobrazowe i konkursowe pobudzenie mieszkańców do utrwalenia na fotografii zimowych walorów przyrodniczych i estetycznych miasta i gminy udało się znakomicie.

Do komisji konkursowej wpłynęło 251 prac autorstwa 29 autorów i Komisja miała bardzo trudne zadanie aby sprawiedliwie wyłonić laureatów.

Komisja w składzie:

Paulina Kosmala – pracownik wydziału GKMiOŚ – przewodnicząca,

Oraz członkinie:

Agnieszka Warkalewicz - pracownik wydziału GKMiOŚ,

Kamila Ratajczyk – pracownik NDK,

Jolanta Macyra - pracownik NDK,

zdecydowała się nagrodzić autorów prac najbardziej kreatywnych, pomysłowych, ciekawych  i oczywiście w pełni zgodnych z tematem konkursu.

I miejsce – i nagrodę, bon pieniężny o wartości 500 zł otrzymał Pan Tomasz Wrzesień,

II miejsce – i nagrodę  bon pieniężny o wartości 300 zł otrzymała Pani Milena Jackowiak,

III miejsce – i nagrodę bon pieniężny o wartości 200 zł otrzymała Pani Justyna Stasiewicz.

 

Po zakończeniu wręczenia nagród Burmistrz Robert Czapla przy kawie i słodkim poczęstunku rozmawiał z uczestnikami o tajnikach ich warsztatu i artystycznych inspiracji.

Redakcja

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe