POGOŃ Szczecin

  • 02.03.2021, 10:33
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Aplikację zainstalowało dotychczas 5872 kibiców. Jest nas coraz więcej i mocno zbliżamy się do przekroczenia bariery 6000 apkowiczów. Na ten moment dokonaliście 1160 zakupów poprzez naszą funkcjonalność. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 5 808,96 . Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 164 687,60 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/w-pogoni-za-celem/

 

Jeżeli posiadasz już Pakiet Sport w Platformie CANAL+ telewizji przez internet lub preferujesz nagrodę w postaci pakietu filmów, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrał właśnie tę opcję. Wszelkie procedury zostały skrócone do niezbędnego minimum, więc również o tę kwestię nie musisz się martwić. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na komunikację marketingową, w ciągu 30 dni od założenia konta wykonasz trzy transakcje bezgotówkowe za pomocą karty i spełnisz warunki wskazane w regulaminie. Brzmi dobrze, prawda?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/promocja-tylko-do-28-lutego/

 

Za nami kapitalna kolejka. Wiele zespołów świetnie trafiło ze swoimi wyborami, co też znalazło odzwierciedlenie w naszej tabeli. Rozkręcamy się!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/alez-zwroty-akcji-2/

 

W wirtualnych domkach będzie można spotkać lokalnych przedsiębiorców z wyjątkowymi usługami i prezentami. Wśród nich również Pogoń Szczecin! Jeśli jesteś kibicem Dumy Pomorza to nie mamy wątpliwości, że znasz nas bardzo dobrze. W oficjalnym sklepie Pogoni Szczecin znajdują się produkty, które są owocem kreatywnej działalności naszej marki. Naszym zadaniem jest wyznaczać portowe trendy i dostarczać Wam granatowo-bordowy asortyment najlepszej jakości. Dysponujemy największą w województwie zachodniopomorskim i zarazem stale aktualizowaną ofertą.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/jarmark-wielkanocny-on-line/

 

W kategorii „najwyższy zakup jednostkowy" niekwestionowanym zwycięzcą został Pan Adrian, który dokonał zakupu za 4049,00 zł. Wiązało się ze zwrotką w wysokości 40,49 zł. Dziękujemy i bardzo doceniamy tę pomoc!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/mamy-juz-5332-zl/

 

Głównym zadaniem przedstawicieli „Służby informacyjnej" w trakcie meczu jest przede wszystkim aktywna pomoc kibicom, którzy znajdują się na stadionie. W tym zakresie mieści się m.in. wskazanie właściwego miejsca na trybunach, pomoc w pokonaniu schodów i inne formy wsparcia np. kibiców-seniorów, czy fanów niepełnosprawnych. To także służenie informacją, w zakresie ważnych miejsc znajdujących się na obiekcie (np. toalety, depozyty, punkt medyczny, ale także bary, czy fanshopy). Szukamy osób komunikatywnych, życzliwych i aktywnych, które same dostrzegać będą kibiców, potrzebujących na stadionie wsparcia.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/tworz-z-nami-sluzbe-informacyjna-podczas-meczow-pogoni/

 

– To dla nas kolejny krok na drodze rozwoju, więc napawa mnie to dużą satysfakcją. Jestem przekonany, że wspólnie dołożymy wszelkich starań, aby obie strony były usatysfakcjonowane porozumieniem i czerpały z kooperacji wzajemne korzyści – mówi Łukasz Biwan, dyrektor marketingu Pogoni Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/moc-varty-plynie-z-nami/

 

Dokładnie rok temu poinformowaliśmy o tym, że ruszamy z ekspansją portowego paprykarza na lokalny rynek. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że aż tak Wam zasmakuje. Ku naszej radości rzeczywistość okazała się lepsza niż wyobrażenia. Sprzedaliśmy go w liczbie 90838 sztuk!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nasz-paprykarz-ma-juz-roczek/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe