Gryfice: Narodowy Program Szczepień – transport dla niepełnosprawnych

  • 22.02.2021, 10:05
  • Źródło: Gmina Gryfice
Gryfice: Narodowy Program Szczepień – transport dla niepełnosprawnych

W związku z realizacją Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, Gmina Gryfice zapewnia niezbędny transport do punktu szczepień na terenie gminy osobom, które mają trudności w samodzielnym dotarciu do punktów.

Osobami uprawnionymi do transportu są:

  • Osoby niepełnosprawnych tj. posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;
  • Osoby mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejsca zamieszkania punktu szczepień;

Potrzebę transportu w/w osób prosimy zgłaszać do koordynatora ds. transportu wyznaczonego przez Burmistrza Gryfic pod numer telefonu 91 385 32 58, w dni robocze w godzinach od 8.00 – 15.00.

O możliwości skierowania zespołu mobilnego do szczepienia pacjentów leżących decyduje lekarz POZ.

 

Źródło: Gmina Gryfice

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe