„Wspieraj lokalnie” – program do rozliczeń PIT 2021

  • 22.02.2021, 09:58
  • Źródło: Gmina Gryfice
„Wspieraj lokalnie” – program do rozliczeń PIT 2021

Z przyjemnością informujemy, że Gmina Gryfice przystąpiła do projektu "Wspieraj lokalnie" realizowanego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl.Łatwe podatki PIT Online! Od teraz mieszkańcy gminy mają możliwość rozliczenia deklaracji PIT za 2020 rok za pomocą specjalnie utworzonego, bezpłatnego programu.

Aby przejść do rozliczenia PIT należy przejść na stronę: www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miejski-w-gryficach/

 

Dzięki projektowi "Wspieraj lokalnie" można nie tylko szybko i łatwo rozliczyć podatek, ale także umożliwia przekazanie 1% naszego podatku dla organizacji, która posiada status Organizacji Pożytku Publicznego na terenie Gminy Gryfice. Rozliczenie podatku z programem PITax Łatwe podatki to nie tylko szansa wsparcia lokalnych organizacji, to także (poprzez wpisanie adresu zamieszkania Gminy Gryfice) sposób na to, aby wpływy z podatku dochodowego od osób fizycznych trafiły z powrotem do mieszkańców gminy!

 

Źródło: Gmina Gryfice

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe