WOŚP zagrała w Gryficach

  • 03.02.2021, 09:36
  • Redakcja
WOŚP zagrała w Gryficach

Do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od początku przyłączają się samorządowcy. Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł wspiera tę akcję od samego początku, czyli niemal 30 lat.  

 

 

Dominik Balcerzak Szef Sztabu WOŚP W Gryficach -prawie 100 wolontariuszy z tego ok 50 na ulicach Gryfic pozostali w Trzebiatowie i Brojcach  - bo „gramy” też w tych miejscowościach.

W tym roku mamy też nowe formy, na Placu Zwycięstwa zainstalowaliśmy Drive – punkt – w którym można zasilić konto orkiestry bez wysiadania z samochodu, przez telepunkt WOŚP można zasilić konto bez wychodzenia z domu, wystarczy zadzwonić i wolontariusze przyjadą z puszką. Jest też puszka mobilna z którą wolontariusze odwiedzają około 20 miejscowości.

Dużym wydarzeniem było „Morsowanie dla WOŚP” w Pobierowie zorganizowane przez kluby morsów „Gęsia skórka” z Gryfic i „Ośmiornica” z Pobierowa.

Będziemy starali się po raz kolejny pobić rekord zbiórki w naszym sztabie i jestem przekonany, że to nam się uda.

 

Część zamieszczonych fotografii -  dzięki uprzejmości Biura Poselskiego Artura Łąckiego.

Redakcja

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe