Aviva wspiera odbudowę Oddziału Chirurgii Przewodu Pokarmowego w Katowicach

  • 18.02.2021, 19:25
  • Aviva
Aviva wspiera odbudowę Oddziału Chirurgii Przewodu Pokarmowego  w Katowicach
Aviva przekazuje darowizny w kwocie 62 tys. zł na zakup systemu zintegrowanego przekazu danych z sali zabiegowej i operacyjnej dla Oddziału Chirurgii Przewodu Pokarmowego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach. Jest to jedna z potrzeb wskazanych przez oddział, aby wrócił do normalnego działania po pożarze.

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach należy do największych szpitali na Górnym Śląsku – dysponuje ok. 600 łóżkami dla pacjentów.

 

Chcemy pomóc oddziałowi szybko wrócić do normalnego leczenia pacjentów. Pandemia wzmocniła przekonanie, jak ważna jest ochrona zdrowia, w tym leczenie specjalistyczne. Inicjatywa wsparcia odbudowy oddziału wyszła od naszych agentów ubezpieczeniowych z regionu katowickiego – mówi Jolanta Karny, wiceprezes Avivy.

 

Dzięki darowiźnie otrzymanej od towarzystwa ubezpieczeniowego Aviva Oddział Kliniczny Chirurgii Przewodu Pokarmowego będzie mógł powrócić do swojego funkcjonowania w zakresie szkolenia kadr medycznych i szkolenia studentów wydziału lekarskiego SUM, które obecnie w dobie pandemii COVID-19, a przede wszystkim poprzez zniszczenia wynikające z pożaru, który dotknął Oddział, były niemożliwe do przeprowadzenia. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc, która wybitnie przyczyni się do poprawy jakości funkcjonowania Oddziału – mówi dr n. med. Daria Dranka-Bojarowska z Oddziału Chirurgii Przewodu Pokarmowego.

 

Aviva należy do najbardziej znanych ubezpieczycieli w Polsce. Zajmuje drugie miejsce na rynku ubezpieczeń na życie i zdrowie oraz funduszy emerytalnych. Ubezpiecza też mieszkania i domy, samochody, podróże i firmy swoich klientów. W regionie katowickim Avivy działa ponad 150  agentów ubezpieczeniowych, których pracę wspierają biura w Katowicach, Gliwicach i Bytomiu.

 

Aviva

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe