Polska 2050 aktywna zimową porą

  • 16.02.2021, 10:56
  • Biuro prasowe Polska 2050
Polska 2050 aktywna zimową porą Ekipa Koszalin

W piątek 12 stycznia ekipa Polska 2050 z powiatu Koszalin spotkała się, aby podsumować zbiórkę żywności zorganizowaną wśród wolontariuszy Stowarzyszenia Polska 2050 pod hasłem „Żółte serca mamy – z przyjemnością pomagamy”.

„Z wielką radością spakowaliśmy zebrane artykuły spożywcze, chemię i kosmetyki. W przeciągu zaledwie dwóch tygodni udało się zgromadzić spore zapasy, które lada chwila trafią do potrzebujących. Fajne jest to, że wspólnie zbieraliśmy i wspólnie zdecydowaliśmy dla kogo przekażemy zebrane rzeczy” – dzieli się swoją radością Justyna Śmidecka, inicjatorka akcji.

Już w przyszłym tygodniu kilka osób z Ekipy zawiezie wszystko do Domu Miłosierdzia prowadzonego w Koszalinie.

„W weekend zaczynamy u nas zbiórkę w ramach akcji #GramyWKolory. Zebrane artykuły przekażemy do szczecińskiego Oddziału Psychiatrii Dziecięcej Szpitala w Zdrojach” – dodaje Paweł Mzyk, członek zarządu wojewódzkiego Polska 2050 Zachodniopomorskie.

W weekend wolontariusze z Koszalina zorganizowali akcję dokarmiania ptaków. Na koszalińskich drzewach zawisły jabłka, słonina i mnóstwo innych smakołyków dla licznych skrzydlatych przyjaciół. W żółtym „Ptasim Barze” szybko pojawiły się sikorki, gile, wróbelki i inne gatunki latających stworzeń.

 

* * *

 

Co tydzień na fanpage’u Polska 2050 Zachodniopomorskie organizowane są spotkania online, podczas których poruszane są ciekawe tematy. We wtorek o 17:00 dyskusja dotyczyć będzie bezpieczeństwa na polskich drogach, a gościem będzie redaktor naczelny portalu BRD24.pl, Łukasz Zboralski. Dzień wcześniej, w poniedziałek o godzinie 18:00 w ramach cyklu proLog prezentowani będą liderzy powiatowi i okręgowi. Będzie to doskonała okazja, aby poznać, do kogo się zwracać w regionie, jeśli ktoś jest zainteresowany dołączeniem do Stowarzyszenia Polska 2050.

 

Biuro prasowe Polska 2050

Zdjęcia (3)

Dokarmiamy ptaki
Paweł Mzyk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe