POGOŃ Szczecin

  • 15.02.2021, 18:47
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Aplikację zainstalowało 5576 kibiców i ta liczba każdego dnia rośnie. Na ten moment dokonaliście 1027 zakupów poprzez naszą funkcjonalność. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 5 302,26 zł. Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 147 867,46 zł.
 


 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ponad-50-drogi-do-celu-za-nami/
 


 

Pan Zbigniew nie tylko zobaczył zwycięskie spotkanie ligowe, ale także został oprowadzony po dostępnych lokalizacjach obiektu. Według nas był pod dużym wrażeniem. Zresztą, opowiadał o tym. Z wytęsknieniem wyczekujemy momentu, gdy wszyscy wzniesiemy szale w górę i zaśpiewamy hymn Pogoni Szczecin. Oby nastąpiło to jak najszybciej!
 


 

https://biznes.pogonszczecin.pl/panie-zbigniewie-czapki-z-glow/
 


 

Jak najlepiej rozpocząć dzień? Według sowicie pozytywnego scenariusza! Proponujemy w pierwszej kolejności sięgnąć po kawę, a następnie spałaszować pączka. Obstawiamy, że wtedy odpowiednia dawka endorfin będzie więcej niż zagwarantowana. A jak już świętować Tłusty Czwartek to na bogato, więc z produktami od Asprodu. Z tego też względu tym razem nie liczymy kalorii, tylko pozwalamy sobie na więcej.
 


 

https://biznes.pogonszczecin.pl/tlusty-news-od-pogoni/
 


 

Jeżeli posiadasz już Pakiet Sport w Platformie CANAL+ telewizji przez internet lub preferujesz nagrodę w postaci pakietu filmów, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrał właśnie tę opcję. Wszelkie procedury zostały skrócone do niezbędnego minimum, więc również o tę kwestię nie musisz się martwić. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na komunikację marketingową, w ciągu 30 dni od założenia konta wykonasz trzy transakcje bezgotówkowe za pomocą karty i spełnisz warunki wskazane w regulaminie. Brzmi dobrze, prawda?
 


 

https://biznes.pogonszczecin.pl/po-voucher-do-28-lutego-2/
 


 

Tego to już dawno nie graliśmy! Mamy zmianę lidera w zabawie! Follow me szaleńczą szarżą przedarło się przed EPĘ Omnię i zdobyło upragniony tron. Dzieje się!
 


 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zmiana-lidera/
 


 

Tak jak obiecywaliśmy, tak zrobiliśmy. Zgodnie z tradycją Pogoń ruszyła w miasto, by podzielić się smakołykami z okazji Tłustego Czwartku. Co roku zawsze spotykało się to z wyrazami sympatii i życzliwości ze strony obdarowanych. Tak też było i tym razem. Reżim sanitarny, „strefa zero"? Mamy na to swoje sposoby! I tak sobie myślimy, że od czasu wybuchu pandemii to chyba pierwsza akcja z udziałem piłkarzy „na mieście". Czego się nie robi dla kibiców Dumy Pomorza!
 


 

https://pogonszczecin.pl/newsy/20210211073005/tlusty-poranek-na-bogato-film
 


 

Co to w zasadzie oznacza? Od teraz wystarczy, że skorzystasz z usług naszego nowego Partnera, a 3,5% z kwoty, którą zapłacisz kartą, trafi na rzecz Dumy Pomorza! Deal idealny, bo nie dość, że powierzysz swoje sprawy profesjonalistom, to jednocześnie wesprzesz cele Pogoni Szczecin. Nie płacąc nic ponad to, co ustaliłeś z biurem tłumaczeń.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/hoken-gra-z-nami/

 

Jeśli skorzystasz z usług naszego nowego Partnera, to 2,10% z kwoty, którą zapłacisz kartą za daną usługę lub towar, trafi na rzecz Dumy Pomorza! Deal idealny, bo nie dość, że dzięki produktom od Wine Center możesz spędzić bardzo przyjemny czas, to jednocześnie wydatnie wesprzesz cele Pogoni Szczecin. Nie płacąc nic ponad to, co ustaliłeś z Wine Center.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wine-center-juz-w-apce/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe