Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poprowadzi darmowy kurs matematyki

  • 12.02.2021, 18:38
  • Mateusz Lipka ZUT Szczecin
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poprowadzi darmowy kurs  matematyki
Trwa rekrutacja na bezpłatny kurs online, który ZUT przygotował dla uczniów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych. Zajęcia prowadzone będą przez nauczycieli akademickich Studium Matematyki ZUT.

W obliczu pandemii oraz niskiego poziomu wiedzy z zakresu matematyki wśród kandydatów na studia oraz najniższej zdawalności matury z tego przedmiotu w naszym województwie, postanowiliśmy uruchomić bezpłatny kurs maturalny, tak aby pomóc przyszłym kandydatom na studia bardzo dobrze i bezstresowo przygotować się do matury. Matematyka to królowa nauk i można się z nią zaprzyjaźnić – mówi dr Magdalena Kucharska, koordynatorka i organizatorka kursu „Mocni z matmy".

 

Plan kursu obejmuje podstawę programową. Zajęcia będą prowadzone w czterech grupach – trzech na poziomie podstawowym oraz jednej na poziomie rozszerzonym, dwa razy w tygodniu w godzinach od 17.30 do 19.00.

Maturzyści, którzy chcieliby wziąć udział w kursie muszą przesłać swoje zgłoszenie mailowo, na adres [email protected] w treści wiadomości podając swoje imię i nazwisko, numer wybranej grupy zajęciowej oraz adres mailowy, na podstawie którego uczestnik zostanie dołączony do odpowiedniego zespołu.

 

Przyjmowanie zapisów będzie trwało do wyczerpania limitu miejsc. O przyjęciu na kurs będzie decydować kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają wiadomość mailową z linkiem do odpowiedniego zespołu na platformie MS Teams.

 

Zajęcia potrwają od 1 marca do 30 kwietnia, z tygodniowa przerwą świąteczną (31.03 – 06.04). Poprowadzą je pracownicy dydaktyczni ZUT, doktorzy z doświadczeniem pedagogicznym. Harmonogram i tematyka zajęć dostępne są na stronie matura.zut.edu.pl.

Mateusz Lipka ZUT Szczecin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe