Teatr Piwnica przy Krypcie wznawia działalność

  • 10.02.2021, 21:04
  • Maria Witkowska - Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
Teatr Piwnica przy Krypcie wznawia działalność Kolega Mela Gibsona

„Kolega Mela Gibsona„ z doskonałą rolą Adama Dzieciniaka będzie pierwszym spektaklem po pandemicznej przerwie jaki zostanie zaprezentowany w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

 

Zamek powoli otwiera swoje mury dla odwiedzających. Od 12 lutego ruszają seanse w Kinie Zamek a od 20 lutego spektakle Teatru Piwnica przy Krypcie. Po kilku miesiącach przerwy będzie można zobaczyć monodram „Kolega Mela Gibsona”, który od 2015 roku cieszy się ogromnym powodzeniem wśród publiczności.

To spektakl według tekstu znanego satyryka Tomasza Jachimka w reżyserii Waldemara Patlewicza. W roli głównej zobaczymy szczecińskiego aktora Adama Dzieciniaka.

„Kolega Mela Gibsona" jest zabawną historią Feliksa Rzepki, aktora w średnim wieku, którego kariera ograniczyła się do jednej, „wielkiej” roli Cyrano de Bergeraca, co jednak dawało Rzepce poczucie wielkości na lata. Ze szczytów sławy i popularności, za sprawą jednej decyzji dyrektora teatru, bohater stacza się na samo dno scenicznego niebytu.

 

Przedstawienie prezentowane będzie 20 i 21 lutego 2021 o godz. 17:00 w sali Kina Zamek. Bilety w cenie 30 i 25 zł są już dostępne na http://bilety.zamek.szczecin.pl/

 

Spektakle odbywać się będą w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. Do sali kina może wejść tylko 25 widzów.

 

Maria Witkowska - Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe