POGOŃ Szczecin

  • 01.02.2021, 19:24
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Aplikację zainstalowało 3484 kibiców i ta liczba każdego dnia rośnie. Na ten moment dokonaliście 866 zakupów poprzez naszą funkcjonalność. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 2 996,76 . Mocno pracujecie na ten sukces, gdyż dokonaliście transakcji na łączną kwotę 127 805,37 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/a-my-dalej-swoje/

 

Pan Filip rozbił bank w kwestii rekordu najwyższego zakupu jednostkowego. Jego rachunek zamknął się w kwocie 11 197,00 zł! Zakupy zostały zrobione w RTV Euro AGD i przyniosły Pogoni zwrotkę w wysokości 111,97 zł! Kłaniamy się z szacunkiem. Tym razem wymienimy jeszcze Pana Marcina, który wydał 2424 zł i w standardowym tygodniu dzięki tej kwocie byłby bezapelacyjnym zwycięzcą.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/czapki-z-glow-drodzy-kibice/

 

Dziś weszła w życie ustawa, w ramach której płatnicy składek z określonych branż mogą złożyć wniosek o zwolnienie z opłacania składek za lipiec, sierpień oraz wrzesień ubiegłego roku.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zwolnienie-ze-skladek-zus-za-trzy-miesiace/

 

Jeżeli posiadasz już Pakiet Sport w Platformie CANAL+ telewizji przez internet lub preferujesz nagrodę w postaci pakietu filmów, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrał właśnie tę opcję. Wszelkie procedury zostały skrócone do niezbędnego minimum, więc również o tę kwestię nie musisz się martwić. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na komunikację marketingową, w ciągu 30 dni od założenia konta wykonasz trzy transakcje bezgotówkowe za pomocą karty i spełnisz warunki wskazane w regulaminie. Brzmi dobrze, prawda?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ostatnie-dni-by-zdobyc-voucher/

 

Jeszcze wczoraj informowaliśmy, że promocja PKO Konta Za Zero z Oficjalną Kartą Ekstraklasy potrwa jeszcze tylko 4 dni. Tymczasem spotkała nas wszystkich bardzo miła niespodzianka. Promka została przedłużona do 28 lutego! Także informujemy z radością – mamy dla Was voucher na 6-miesięczny dostęp do kanałów sportowych lub filmowych w serwisie Canal+ telewizja przez Internet!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/po-voucher-do-28-lutego/

 

 

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe