POGOŃ Szczecin

  • 26.01.2021, 11:53
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Skąd w ogóle ten obcobrzmiący tytuł materiału? Cóż, to nick użytkownika, który wygrał nieformalny wyścig na największą zwrotkę tygodnia. Jasne, to wszystko bardzo umowne, bo każdy zaangażowany kibic jest dla nas na wagę złota i wszystkich bardzo doceniamy. Wiemy jednak, że ta zabawa sprawia Wam sporo radości, więc chętnie informujemy o najokazalszych osiągnięciach.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/to-naprawde-bella-storia/

 

To jednak na razie tylko teoria. W praktyce firmy często decydują się na ten krok, ponieważ dzięki temu osoby zajmujące się naliczaniem wynagrodzeń mogą w klarowny sposób przedstawić szczegóły dotyczące wysokości danych składników wynagrodzenia.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/czy-musisz-wydawac-paski-wynagrodzen/

 

Na aplikacyjnej tablicy zostawiliśmy wpis, w którym poprosiliśmy o zostawianie komentarzy z nazwami tych punktów, a także ich przybliżoną lokalizacją. My skontaktujemy się z ich właścicielami i zaproponujemy dołączenie do aplikacji. Dzięki temu Oni zyskają szeroką gamę profitów z kooperacji z Pogonią Szczecin, a Wy, poprzez codzienne zakupy stacjonarne, będziecie mogli jeszcze efektywniej wspierać nasze wspólne cele. Deal idealny, więc zróbmy to razem!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/portowcy-jest-misja/

 

Co tam w aplikacji? Dzieje się! Najlepszym dowodem mocne przyspieszenie w kwestii liczby dokonywanych transakcji. Na ten moment dokonaliście ponad 800 zakupów poprzez naszą funkcjonalność!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/12-73592-zl-od-jednego-uzytkownika/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe