Efektem starań wicewojewody Marka Subocza powstał punkt szczepień populacyjnych w Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu

  • 27.01.2021, 19:46
  • CENTRUM PRASOWE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO
Efektem starań wicewojewody Marka Subocza powstał punkt szczepień populacyjnych…

- Podczas spotkania z dyrektor ZOW NFZ w Szczecinie Agnieszką Pietraszewską-Machetą oraz dyrektorem COS w Wałczu Zdzisławem Ryderem i zastępcą Janem Grzymałą uzyskałem potwierdzenie utworzenia punktu – mówi wicewojewoda Marek Subocz. - Od ogłoszenia Narodowego Programu Szczepień wspólnie z wojewodą Zbigniewem Boguckim i dyrektor NFZ w Szczecinie Agnieszką Pietraszewską-Machetą zabiegaliśmy o to, by na terenie województwa zachodniopomorskiego szczepienia przeciw koronawirusowi prowadziło jak najwięcej podmiotów do tego uprawnionych – dodaje wicewojewoda.

 

Szczepienia populacyjne na Pomorzu Zachodnim prowadzone są w 209 miejscach. Punkt szczepień w Centralnym Ośrodku Sportu jest 5 w powiecie wałeckim, a 3 w mieście.

 

Za sprawą interwencji posła Czesława Hoca i wojewody Zbigniewa Boguckiego punkt szczepień utworzono także w szpitalu regionalnym w Kołobrzegu.

 

Na zdjęciach: spotkanie 25 stycznia 2021 w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim.

Uczestnicy: wicewojewoda, dyrektor ZOW NFZ w Szczecinie i dyrekcja COS w Wałczu.

CENTRUM PRASOWE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe