POGOŃ Szczecin

  • 18.01.2021, 19:41
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Wspólnymi siłami zrealizowaliście 709 transakcji. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 1 954,56 . Rekordzista od początku wdrożenia inicjatywy dokonał już 33 zakupów! Pan Rafał najczęściej korzysta z serwisu Allegro.pl. Tuż za nim klasyfikuje się Pani Agnieszka z 26 transakcjami. Najwyższa kwota zwrotek uzbieranych przez jednego kibica wynosi 366,50 zł. Tutaj niezmienne chapeau bas dla użytkownika Driving Away From Home. Najwyższa kwota transakcji ogółem jednego apkowicza to 9 014,43 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/allegro-pl-caly-czas-na-czele/

 

Z zaistniałych potrzeb wynikają konkretne działania. Koronawirus nie odpuszcza, dlatego też tegoroczny jarmark bożonarodzeniowy w części został przeniesiony do sieci internetowej. To wszakże właśnie teraz wzajemna pomoc i solidarność jest najważniejsza. Pamiętaj więc o lokalnych wystawcach!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/jarmark-bozonarodzeniowy-on-line-2/

 

To była szybka akcja. Na aplikacyjnej tablicy zaproponowaliśmy kolekcjonerom, aby pochwalili się swoimi pamiątkami, które są związane z Dumą Pomorza. Naszą intencją było, aby kibice wskazali rzeczy, które są dla nich naprawdę ważne i tym samym pokazali kawał historii i emocji, które łączą się z naszą wspólną pasją. Odpowiedzieliście na to w najlepszy możliwy sposób.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/obrodzilo-w-portowe-skarby/

 

Mamy kibica, który ewidentnie postanowił zdominować nasze notowania. Czy nam z tym źle? Wprost przeciwnie! Driving Away From Home, którego też zresztą dobrze znamy z Twittera, po raz kolejny pobił swój własny rekord największej zwrotki tygodnia. Tym razem sięgnął on 194,80 zł! Pół żartem, pół serio – to trochę już tak, że niedługo trzeba będzie pomyśleć o tym, czy ten tytuł nie powinien nosić nazwę „Największa zwrotka tygodnia im. Driving Away From Home". Z całego serducha dziękujemy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nasz-kibic-znowu-to-zrobil/

 

Na pewno będzie inaczej niż zwykle. Nadal możesz jednak sprawić im wiele radości. Sięgnij wtedy po telefon i zadzwoń do nich. Nie mamy wątpliwości, że będą na to czekać. Upominki kup on-line. Będzie miło, jeśli zrobisz to poprzez naszą aplikację. Wystarczy nawet drobny gest. Bo najważniejsze jest to, że pamiętałeś

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/najwazniejsze-ze-pamietales/

 

Wśród nich jest choćby warunek zapewnienia odpowiedniej temperatury przy wykonywaniu zleconych zadań. W pomieszczeniach, w których jest wykonywana lekka praca fizyczna, np. w halach produkcyjnych, temperatura nie może być niższa niż 14°C, zaś w pomieszczeniach biurowych nie niższa niż 18°C.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/obowiazki-zima/

 

Nie mamy wątpliwości, że środowisko Pogoni Szczecin patrzy w tym samym kierunku. Wszystkim nam zależy, aby klub był coraz mocniejszy i w końcu ziściły się sny o regularnych sukcesach Portowców. Dlatego też raz jeszcze połączmy nasze siły w słusznym zamierzeniu. Obecnie zbieramy na renowację legendarnego sztandaru. Powstał on w 1958 roku i dziś wymaga ogromu prac, aby odzyskał dawne piękno. To jeden z najważniejszych symboli klubowych, więc to dla nas niezwykle istotna potrzeba. Czy nie byłoby rewelacyjnie, gdyby wspólne starania zwieńczyła nagroda w postaci dopięcia planu? Portowcy, liczymy na Was!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/razem-w-jednym-celu/

 

Na aplikacyjnej tablicy zostawiliśmy wpis, w którym poprosiliśmy o zostawianie komentarzy z nazwami tych punktów, a także ich przybliżoną lokalizacją. My skontaktujemy się z ich właścicielami i zaproponujemy dołączenie do aplikacji. Dzięki temu Oni zyskają szeroką gamę profitów z kooperacji z Pogonią Szczecin, a Wy, poprzez codzienne zakupy stacjonarne, będziecie mogli jeszcze efektywniej wspierać nasze wspólne cele. Deal idealny, więc zróbmy to razem!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/portowcy-jest-misja/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe