MOKASYN: Małe podsumowanie roku

  • 01.01.2021, 14:54
  • Szymon Kecler
MOKASYN: Małe podsumowanie roku
Małe podsumowanie mijającego roku miało miejsce po przedświątecznym treningu „Mokasyna”. Po zakończeniu zajęć – podziękowaliśmy naszym zawodnikom (tym obecnym) za zaangażowanie, pracę treningową i startową. Były dyplomy, drobne gadżety, a dla piątki zawodniczek reprezentujących klub w tegorocznych Mistrzostwach Polski skromne nagrody.

Przypomnijmy że tymi naszymi ambasadorkami były:

- Oliwia Przybylak – Mistrzostwa Polski Młodzików (Słupsk),

- Zofia Bątkiewicz – Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Toruń),

- Joanna Bujarowicz – Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Toruń), Mistrzostwa Polski Juniorów (Radom),

- Paulina Zdzięborska – Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Toruń), Mistrzostwa Polski Juniorów (Radom) i oczywiście:

- Edyta Bielska – Halowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Juniorów, Mistrzostwa Polski Juniorów w wielobojach.

Wyróżniliśmy także Piotra Świtonia reprezentującego klub podczas Ogólnopolskich Finałów LDK (Włocławek).

Jeszcze raz Wam bardzo serdecznie dziękujemy.

W imieniu zarządu nagradzania dokonał prezes klubu - Szymon Kecler. Miłym akcentem była obecność reprezentantki kraju w piłce nożnej, wychowanki naszego klubu – Roksany Ratajczyk.

 

(tak na marginesie - bardzo dobre wzory do naśladowania mają nasi zawodnicy – Roksana, Edyta i zajmująca się najmłodszą grupą Ola - to przykłady na to że dzięki pracy i zaangażowaniu nawet wywodząc się z małych środowisk można wiele dokonać także w tzw. Wielkim Sporcie).

W załączeniu kilka fotek z ostatnich treningów.

 

Szymon Kecler

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe