Nowogard: Burmistrz Robert Czapla uhonorował sukces uczestników programu „Szansa na sukces”

  • 01.01.2021, 11:47
  • Redakcja
Nowogard: Burmistrz Robert Czapla uhonorował sukces uczestników programu…
W poniedziałek 29 grudnia w nowogardzkim ratuszu w trakcie spotkania z dwoma uczestnikami telewizyjnego programu „Szansa na sukces” Burmistrz Nowogardu, Robert Czapla złożył uczestnikom finału Marcinowi Simińskiemu i Michałowi Pertkiewiczowi gratulacje oraz wręczył okolicznościowe statuetki i podziękowania.

W trakcie spotkania z udziałem z-cy burmistrza Krzysztofa Kolibskiego, kierownika wydz. Rozwoju Lokalnego Funduszy Kultury i Sportu Jarosława Soborskiego oraz przedstawicieli mediów po wręczeniu nagród i gratulacjach spotkanie kontynuowano przy kawie i słodkim poczęstunku.

W trakcie rozmowy burmistrz podkreślił, że udział w emitowanym od 26 lat show to nie tylko osobisty sukces artystów ale też doskonała promocja Nowogardu jako miejsca wygodnego do życia i umożliwiającego rozwijanie artystycznych pasji.

Obaj panowie zakwalifikowali się do odcinków na żywo nagrywanych w studiu telewizyjnym w Warszawie i  w niewielkim odstępie czasowym zaprezentowali się w programie telewizyjnym w przypadku Michała z wyróżnieniem a Marcin został zwycięzcą odcinka z przepustką do programu finałowego gdzie walczył o występ w Opolu 2021.

W trakcie rozmowy nie mogło też zabraknąć pytań na temat emocji i przeżyć związanych zarówno z zakwalifikowaniem się do programu jak też samym udziałem w ogólnopolskim programie telewizyjnym oraz kulisach artystycznej rywalizacji a także o planach na przyszłość.

Redakcja

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe