Ruszyły zapisy na studia magisterskie na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie

  • 11.01.2021, 22:13
  • Mateusz Lipka ZUT Szczecin
Ruszyły zapisy na studia magisterskie na Zachodniopomorskim Uniwersytecie… Wydział Elektryczny fot. Piotr Pytel
22 kierunki na 9 wydziałach – ruszyły zapisy na studia magisterskie na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie.

Od 11 stycznia do 16 lutego kandydaci na studia mogą poprzez Internetowy System Rekrutacji (ISR) zapisać się na wybrane przez siebie kierunki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia. Ogłoszenie list kandydatów przyjętych na ZUT odbędzie się 26 lutego.

 

Wyobraź sobie studia i wybierz swój wymarzony kierunek

 

Studia magisterskie poszerzają horyzonty absolwentów studiów inżynierskich i licencjackich. Zapewniają możliwość zdobycia kolejnych specjalizacji oraz uprawnień zawodowych, są dużym atutem na rynku pracy, otwierają drzwi do dalszego rozwoju naukowego.

 

W ofercie studiów stacjonarnych znalazły się 22 kierunki studiów m.in.: kynologia, ekonomia, elektrotechnika, informatyka, inżynieria transportu, architektura krajobrazu, technologia żywności i żywienia człowieka, transport oraz technologia chemiczna.

 

Natomiast w formie niestacjonarnej, od semestru letniego będzie można podjąć studia na trzech kierunkach: biotechnologia, kynologia oraz zootechnika.

 

Na studia drugiego stopnia może być przyjęta osoba, która posiada dyplom ukończenia studiów - inżynierskich, licencjackich, magisterskich. Szczegółowe informacje nt. oferty kształcenia, zasad rekrutacji, terminów oraz wymaganych dokumentów znajdują się na stronie zut.edu.pl w zakładce dla kandydata.

 

https://www.zut.edu.pl/rekrutacja/rekrutacja-20202021-semestr-letni/aktualnosci/article/rekrutacja-na-studia-ii-stopnia-start-11-stycznia.html

Mateusz Lipka ZUT Szczecin

Zdjęcia (3)

Wydział Elektryczny
Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Kynologia fot. Piotr Pytel
Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe