POGOŃ Szczecin

  • 11.01.2021, 21:52
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Jeżeli posiadasz już Pakiet Sport w Platformie CANAL+ telewizji przez Internet lub preferujesz nagrodę w postaci pakietu filmów, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrał właśnie tę opcję. Wszelkie procedury zostały skrócone do niezbędnego minimum, więc również o tę kwestię nie musisz się martwić. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na komunikację marketingową, w ciągu 30 dni od założenia konta wykonasz trzy transakcje bezgotówkowe za pomocą karty i spełnisz warunki wskazane w regulaminie. Brzmi dobrze, prawda?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/promocja-przedluzona-do-konca-miesiaca/

 

Wspólnymi siłami zrealizowaliście 610 transakcji. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 1 582,75 . Rekordzista od początku wdrożenia inicjatywy dokonał już 28 zakupów! Pan Rafał najczęściej korzystał z oferty Allegro.pl. Najwyższa kwota zwrotek uzbieranych przez jednego kibica wynosi 171,70 zł. Użytkownik Driving Away From Home robi dla Pogoni kapitalną robotę!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/100-tysiecy-juz-o-krok/

 

Novum Ortopedia już od około miesiąca prowadzi własny kanał na YouTube. Pomysł na tę aktywność powstał w celu dotarcia do osób, które potrzebują pomocy w rozwiązaniu swoich problemów ze schorzeniami narządu ruchu. W czasach, gdy wielu z nas pracuje z domu lub ma utrudnione możliwości, by uprawiać jakikolwiek rodzaj sportu, to szczególnie cenna inicjatywa.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nasz-partner-na-youtubie/

 

Wystarczy wypełnić prosty wniosek, który można przesłać drogą elektroniczną za pomocą Platformy Usług Elektronicznych, czyli PUE ZUS. Na stronie zakładu jest dostępna instrukcja, która pomoże sprawnie przeprowadzić proces rejestracji. W zgłoszeniu przekazujemy wyłącznie ogólne informacje o zamawiającym i wykonawcy, dacie umowy, rozpoczęciu i zakończeniu współpracy, a także przedmiocie umowy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/umowa-o-dzielo-czas-na-zus/

 

Największy zakup jednostkowy należy do Pana Mariusza, który dokonał transakcji za kwotę 2456,89 zł, z czego Pogoni przypadło 24.56 zł. Zakup został dokonany w Neo24. Największa zwrotka tygodnia tym razem jest za przelew jednorazowy. Tytuł najlepszego dzierży Driving Away From Home. Otrzymaliśmy 86,70 zł. To teraz najwyższa zwrotka, która do nas wpłynęła od początku istnienia apki. Co ciekawe, poprzedni rekord również należał do tego użytkownika. Pozostaje nam bardzo mocno podziękować. Nie zmarnujemy tej inicjatywy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/rekord-zwrotek-pobity/

 

Co możesz w tej kwestii uczynić? Wybierz https://aplikacja.pogonszczecin.pl/, zjedź na stronie do punktu „jak zostać Partnerem", kliknij „Zostań Partnerem", a następnie wypełnij prostą ankietę. To wszystko! Jest to jednak dla nas bardzo ważne, ponieważ zależy nam, by użytkownicy aplikacji mieli możliwość dokonywania zakupów również u lokalnych przedsiębiorców. W ten sposób to zaangażowanie przyniesie za sobą podwójne dobro – za jednym razem możecie wesprzeć zarówno Dumę Pomorza, jak i regionalne filmy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zglos-partnera-i-pomoz-nam-w-budowie-silnego-klubu/

 

Najbliżej ostatecznej glorii jest zwycięzca z ubiegłego sezonu, a więc EPA Omnia. Doświadczony i pewny swoich umiejętności przeciwnik ma mocnych rywali w postaci... ekipy biznesowej Pogoni Szczecin, ale i Lexusa Szczecin, A Bugaj Transport i Follow me. Stosunkowo blisko stawki jest nadal RTTRANS, ale i warto czujnie obserwować pozostałe zespoły. Do końca jeszcze wiele kolejek, więc liczymy, iż wielkie emocje pozostaną z nami na długo.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/walka-nadal-trwa/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe