Nielegalny salon gier w Myśliborzu zamknięty przez KAS

  • 04.01.2021, 19:48
  • Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
Nielegalny salon gier w Myśliborzu zamknięty przez KAS
  • Funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS zamknęli kolejny nielegalny punkt hazardowy.
  • Zatrzymano nielegalne automaty do gier hazardowych.

 

28 grudnia 2020 funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie wraz z funkcjonariuszami  policji z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu zlikwidowali nielegalny punkt hazardowy w Myśliborzu.

Na podstawie postanowienia prokuratora przeszukano wytypowany lokal, w którym urządzano nielegalne gry. Zabezpieczono 7  komputerów służących do gier hazardowych oraz dodatkowy monitor do obsługi kamer przemysłowych. Ponadto zabezpieczono 3 kamery, telefon komórkowy, modem, wideo rejestrator oraz gotówkę w wysokości 930 PLN.

W czynnościach uczestniczyło łącznie 13 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego oraz 3 funkcjonariuszy Policji.

Nielegalna działalność hazardowa związana z urządzaniem gier na automatach zagrożona jest surowymi karami pieniężnymi, tj. 100 tys. zł od każdego automatu.

Odpowiedzialność tę ponoszą nie tylko podmioty organizujące nielegalne gry, ale też posiadacze lokali, w których się one odbywają. Ukaranie właściciela automatów nie powoduje, że posiadacz lokalu uniknie kary.

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe