Darmowe badania mammograficzne w Gryficach! - Styczeń 2021 r.

  • 30.12.2020, 23:08
  • gryfice.eu
Darmowe badania mammograficzne w Gryficach! - Styczeń 2021 r.

Z przyjemnością informujemy, że LUX MED jeden z największych od lat realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi w ślad za ogólnopolską kampanią promocyjną Ministerstwa Zdrowia pn. Planuję Długie Życie zaprasza na pierwsze w 2021 roku bezpłatne badania mammograficzne. W mammografii finansowanej przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi można wziąć udział niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

DO BADANIA UPRAWNIONE SĄ PANIE W WIEKU 50-69 LAT, KTÓRE SĄ UBEZPIECZONE, NIE BYŁY LECZONE Z POWODU RAKA PIERSI A TAKŻE:

  • NIE MIAŁY WYKONANEJ MAMMOGRAFII W RAMACH PROGRAMU W CIĄGU OSTATNICH 24 MIESIĘCY
  • LUB SĄ W GRUPIE RYZYKA I W ROKU POPRZEDZAJĄCYM OTRZYMAŁY PISEMNE WSKAZANIE DO WYKONANIA PONOWNEJ MAMMOGRAFII PO UPŁYWIE 12 MIESIĘCY


MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA LUX MED BĘDZIE DO DYSPOZYCJI PAŃ W MIEJSCOWOŚCI:
GRYFICE – 18 STYCZNIA 2021 W GODZINACH OD 10.00 DO 16.00 PRZY MARKECIE KAUFLAND, UL. STAROGRODZKA 4

STYCZEŃ 2021 ROKU JEST MIESIĄCEM, W KTÓRYM PO RAZ PIERWSZY Z BADANIA W RAMACH PROGRAMU PROFILAKTYKI RAKA PIERSI MOGĄ SKORZYSTAĆ PANIE Z ROCZNIKA 1971.
Zachęcamy uprawnione Panie, aby nie zwlekały z decyzją o realizacji badań. Tylko systematyczność w przestrzeganiu terminów kolejnych badań mammograficznych pozwala na wykrycie potencjalnego zagrożenia na bardzo wczesnym etapie rozwoju choroby, pozwalając rozpocząć natychmiastowe i skuteczne leczenie, które daje niemal 100% gwarancję powrotu do zdrowia.

UPRZEJMIE PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REJESTRACJĘ POD NR TEL. 58 666 24 44 LUB NA STRONIE.
W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

Informujemy, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pań oraz personelu medycznego badania są wykonywane z zachowaniem wszelkich przewidzianych prawem i wewnętrznymi procedurami LUX MED środków ostrożności w zakresie zarówno wyposażenia techników w niezbędne środki ochrony osobistej, jak i procedur dezynfekcji pracowni i aparatury diagnostycznej oraz obsługi pacjenta.

W pracowni mogą jednocześnie przebywać tylko trzy Panie, co zapewnia możliwość utrzymania niezbędnego dystansu. Przed badaniem pracownicy medyczni mierzą Paniom temperaturę i proszą o wypełnienie ankiety. Do dyspozycji Pań są także środki do dezynfekcji rąk. Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie dla podjętych środków
ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej lub przyłbicy, a także w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

 

gryfice.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe