Amerykańska armia doceniła zachodniopomorską Krajową Administrację Skarbową

  • 22.12.2020, 23:03
  • Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
Amerykańska armia doceniła zachodniopomorską Krajową Administrację Skarbową
  • Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) doceniona za swój profesjonalizm
  • Amerykańska armia dziękuje za profesjonalne wsparcie ćwiczeń DEF20.

 

Oddział Celny „Nabrzeże Łasztownia” w Szczecinie otrzymał Certyfikat Uznania „Black Knights” (Czarnych rycerzy) Zespołu Kontroli Ruchu armii amerykańskiej. Funkcjonariusze otrzymali certyfikat w podziękowaniu „za wyjątkowo merytoryczną służbę na rzecz wsparcia ćwiczeń DEF20”.

Strona amerykańska doceniła wyjątkowe wsparcie, niestrudzony wysiłek, jak i oddanie służbie, polskich funkcjonariuszy podczas obsługi celnej manewrów wojskowych.

DEF20 to kryptonim ćwiczeń o nazwie DEFENDER 2020, które m. in. odbywały się na terenie Polski, a funkcjonariusze obsługiwali formalności związane z przemieszczaniem jednostek wojskowych przez szczeciński port. Celem manewrów było budowanie strategicznej gotowości poprzez rozmieszczenie w Europie znaczących sił bojowych, które mają na celu wsparcie sojuszników z NATO i amerykańskiej strategii obrony narodowej. Ćwiczenia skupiały się na szybkim przerzucaniu oddziałów i współpracy jednostek.

Uczestniczyło w nich 19 państw, pod dowództwem USA.

Ćwiczenia miały być największymi manewrami od 25 lat z udziałem amerykańskich żołnierzy w Europie. Planowano, że będzie w nich uczestniczyć 37 tys. żołnierzy, lecz niestety w związku z rozwojem epidemii COVID-19 odbyły się w mniejszej niż planowano skali.

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe