Legendy Powiatu Gryfińskiego na 2021 rok

  • 23.12.2020, 12:45
  • Powiat Gryfiński
Legendy Powiatu Gryfińskiego na 2021 rok

Nowy 2021 rok zbliża się wielkimi krokami. Powiat Gryfiński wydał wielofunkcyjny kalendarz ścienny a w nim 12 kart miesięcy z bajkowymi ilustracjami oraz legendami związanymi z naszym regionem.
 

- Te niezwykłe i ciekawe opowieści to doskonały element edukacji i budowy tożsamości lokalnej, dlatego naszym zamiarem jest, aby kalendarze trafiły przede wszystkim do najmłodszych

mieszkańców naszego powiatu - mówi starosta Wojciech Konarski.

Kalendarz może zdobić pokój najmłodszych czy biuro. - Kalendarz wydany przez Powiat Gryfiński nawiązuje do ekologii. Nawet w latach późniejszych zamieszczone w nim prace graficzne mogą być używane jako grafika upiększająca nasze otoczenie, tworząca dobry nastrój - dodaje wicestarosta gryfińska Ewa Dudar.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego kalendarz https://youtu.be/N5w4P23LeY4

Powiat Gryfiński to najdalej wysunięty na zachód Polski obszar administracyjny. Jest położony wzdłuż malowniczej Odry, dzięki ścieżkom rowerowym jest przyjazny dla rodzin aktywnie spędzających czas. Na jego terenie jest dużo lasów i jezior. O nich są właśnie są legendy prezentowane w kalendarzu na 2021 rok.

Zapraszamy do Powiatu Gryfińskiego - Tu zaczyna się Polska

Powiat Gryfiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe