Święty Mikołaj zawitał do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie

  • 23.12.2020, 12:26
  • MOS Waniorowo
Święty Mikołaj zawitał do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie

Miniony tydzień był bardzo radosny dla wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie, w tym szczególnym okresie przedświątecznym do placówki przyjechały prezenty ufundowane przez Nadleśnictwo Gryfice oraz słuchaczy Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu Wydział w Gryficach. W poniedziałek upominki przywiózł pan nadleśniczy Wojciech Pietrzak, a we wtorek do placówki zawitała pani Agnieszka Jankowska prodziekan Wydziału Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu  w Gryficach wraz z grupką słuchaczy.

Przekazanie wspaniałych prezentów odbyło się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Trzeba przyznać, że jest to bardzo trudny czas dla dzieci i młodzieży  Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii, ponieważ po raz pierwszy nie odbyła się w placówce wspólna Wigilia, wychowankowie nie mogli wziąć udziału w jasełkach, do których przygotowywali się z dużym zaangażowaniem.

Z powodu zagrożenia wirusem Covid 19 musieli w przededniu zaplanowanej Wigilii wyjechać do domów. Dzieci i młodzież są  bardzo wdzięczni za okazaną pomoc, zaskoczyła ich ilość otrzymanych rzeczy. Ten dar jest dla nich bardzo ważny,  umocnił ich w przekonaniu, że w dzisiejszych trudnych czasach można liczyć na życzliwość, wsparcie i bezinteresowną pomoc.
 

MOS Waniorowo

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe