POGOŃ Szczecin

  • 14.12.2020, 19:38
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Drobimex otrzymał statuetkę „Zrobione w Szczecinie" przyznawaną przez władze miasta firmom, które promują Szczecin i kreują jego pozytywny wizerunek poprzez swoje produkty i usługi. Honorowe wyróżnienie przyznano spółce za „Parówki sPortowców" obrandowane barwami i logiem lokalnego klubu piłkarskiego Pogoń Szczecin, którego Drobimex jest wieloletnim partnerem. Spółka jest obecnie jednym z wiodących przedsiębiorstw drobiarskich w Polsce, które stale zwiększa sprzedaż produktów również na rynkach zagranicznych.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/drobimex-wyrozniony-za-promowanie-szczecina/

 

Po rozmowach ze środowiskami kibicowskimi uznaliśmy, że w pierwszej kolejności warto byłoby zająć się renowacją legendarnego sztandaru Dumy Pomorza, który powstał w 1958 roku i dziś wymaga ogromu prac, aby odzyskał dawne piękno. W związku z tym zaproponowaliśmy kibicom udział w głosowaniu, na co winniśmy zbierać Wasze zwrotki. Zdania były podzielone, ale jednak dbałość o tradycję okazała się wartością nadrzędną. Dlatego od tego momentu wspólnie walczymy o renowację jednego z najważniejszych symboli Pogoni Szczecin! Do ramienia kamerowego HI-POD wrócimy w przyszłości i na pewno nie zapomnimy również o tej misji.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zmieniamy-cel-i-zbieramy-dalej/

 

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy w wersji on-line spotkał się ze sporym zainteresowaniem wystawców. Oferta obejmuje 87 firm, wśród których znalazła się również Duma Pomorza. Zakupy możesz zrobić za pomocą komputera lub telefonu, korzystając ze strony jarmark.szczecin.eu

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/jarmark-bozonarodzeniowy-on-line/

 

Pan Marek zrobił największy zakup jednostkowy, wydając 3985,84 zł w MediaExpert. Życzymy udanego użytkowania i dziękujemy, że o nas pamiętałeś! Największa zwrotka tygodnia tym razem przypadła za przelew jednorazowy. Tytuł najlepszego dzierży Driving Away From Home. Otrzymaliśmy 85 zł. To także najwyższa zwrotka, która do nas wpłynęła od początku istnienia apki. Bardzo to doceniamy i cieszymy się, że jesteś w tym z nami. Szacuneczek!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/historyczna-zwrotka/

 

Obowiązek obejmuje osoby znajdujące się w zakładzie pracy, jeżeli w danym pomieszczeniu przebywa więcej niż 1 osoba, chyba że pracodawca postanowi inaczej. Odstępstwo od powinności należy wprowadzić formalnie, np. zarządzeniem lub poleceniem, które jasno określi, jakich stref nie dotyczy obowiązek.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/maseczka-w-pracy/

 

Do tej pory zrealizowaliście 371 transakcji. Po zaksięgowaniu wszystkich płatności będzie wiązało się to z otrzymaniem przez Pogoń 1099,62 zł. Tylko przez ostatnie dwa dni zrobiliście aż 53 zakupy poprzez aplikację! Rekordzista od początku wdrożenia inicjatywy dokonał już 18 transakcji. Najwyższa kwota wszystkich zakupów dokonanych przez jedną osobę to 6 947,76 zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/rozkrecamy-sie/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe