Nowogard: Nowa droga i miejsca parkingowe przy Zamkowej 8

  • 04.12.2020, 14:46
  • Redakcja
Nowogard: Nowa droga i miejsca parkingowe przy Zamkowej 8
Współpraca gminy Nowogard ze wspólnotami mieszkaniowymi owocująca poprawą warunków życia mieszkańców w Nowogardzie układa się znakomicie. Przykładem zakończona właśnie wspólna inwestycja przy ul. Zamkowej 8 dzięki której mieszkańcy zyskali nową drogę dojazdową i miejsca parkingowe.

W czwartek 3 grudnia burmistrz Robert Czapla wraz z prezesem wspólnoty przy ul. Zamkowej 8 Zdzisławem Markiem, Jerzym Furmańczykiem, Wojciechem Szponarem z urzędu miejskiego grupą mieszkańców wspólnoty Zamkowa 8.wziął udział udał w oficjalnym odbiorze wykonanych prac.

Jako urząd jesteśmy zadowoleni, że udaje się nam współpracować z podmiotami nie tylko dużymi, ale też mniejszymi wspólnotami czego efekty widać dziś. Każda ze stron wykonuje prace remontowe po swojej stronie. Jednak całość prac musi być ze sobą spójna – powiedział burmistrz Robert Czapla.

Zebrani podkreślali też zaangażowanie w doprowadzenie do realizacji tego przedsięwzięcia przewodniczącego zarządu wspólnoty Zdzisława Marka.

Wspólnota, już w ubiegłym roku wykonała prace przy remontowe drogi wewnętrznej, chodników, dojść do klatek schodowych, komórek i garaży oraz zagospodarowaniu terenów zielonych w rejonie budynku.

Zakończone właśnie prace zrealizowane przez gminę Nowogard to droga dojazdowa od ulicy Zamkowej, 9 nowych miejsc parkingowych utwardzenie terenu i kilka miejsc postojowych przy budynku.

Wykonano ponadto kawałek chodnika prowadzącego do rampy, z której na co dzień korzysta niepełnosprawny mieszkaniec budynku.  

Redakcja

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe