POGOŃ Szczecin

  • 30.11.2020, 21:27
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Trudne czasy wymagają kreatywnych działań. Nie możemy śpiewać dla Hospicjum, bo koronawirus? Przeciwnie! Wprawdzie nie mogliśmy spotkać się w większym gronie w którymś ze szczecińskich lokali, ale i tak zrobiliśmy co w naszej mocy, by tradycyjnie wesprzeć szlachetną ideę.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/grupa-wokalna-na-specjalne-zadania/

 

Rekordzista zrobił zakupy poprzez aplikację już 12 razy. Zdecydowanie można już uznać, że korzystanie z nowej funkcjonalności stało się dla niego czymś oczywistym! Kwota jego wszystkich transakcji opiewa na 1357,73 zł. Mamy też już trzech użytkowników, których kwoty transakcyjne przekraczają trzy tysiące złotych. Po zaksięgowaniu ich płatności Duma Pomorza otrzyma 112.12 zł na realizację wskazanego celu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zycie-w-aplikacji-nabiera-tempa/

 

Startujemy z nowym cyklem, którego zadaniem jest podkreślenie zasług kibiców, którzy w ciągu siedmiu minionych dni wyróżnili się najokazalszymi statystykami przy użytkowaniu aplikacji Pogoni Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pierwsi-kibice-tygodnia/

 

Znacie cytat „kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym spadaniem"? Podobnie jest z zaangażowaniem w naszą inicjatywę. Nie sposób osiągnąć zamierzonego celu w perspektywie kilku dni. Czym jest nas jednak więcej i czym częściej dokonujemy zakupów poprzez oficjalną aplikację Pogoni Szczecin, tym szybciej sfinalizujemy coś rewelacyjnego!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/krok-po-kroku-w-drodze-do-celu/

 

Co tu się wydarzyło! Może i do odrabiania meczów zdążyliśmy się już przyzwyczaić, ale nie zmienia to faktu, że przy skomplikowanym kalendarzu czasem trudno zachować dobrą formę. Dlatego też i wyniki są czasami więcej niż zaskakujące.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/alez-zwroty-akcji/

 

 

 

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe