Trwa Ogólnopolska Sesja Kół Naukowych na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie

  • 26.11.2020, 23:59
  • Mateusz Lipka - ZUT
Trwa Ogólnopolska Sesja Kół Naukowych na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym  w Szczecinie
W piątek (27 listopada) i sobotę (28 listopada) na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie odbędzie się VI Ogólnopolska Sesja Kół Naukowych, w której wezmą udział studenci z trzydziestu sześciu uczelni wyższych z całego kraju. Organizatorem wydarzenia jest ZUT. W tym roku ze względu na stan epidemii w Polsce wydarzenie odbywa się online.

Przez dwa dni przedstawiciele ze 122 studenckich kół naukowych będą prezentować wyniki swoich badań w sześciu sekcjach tematycznych: chemicznej, ekonomicznej, roślinno-przyrodniczej, technicznej i zwierzęcej oraz architektury i budownictwa.

 

Studenci będą mieli możliwość zapoznania się z wynikami badań realizowanych przez swoich kolegów z innych kół i uczelni. Istotnym elementem jest także możliwość rozwoju kompetencji społecznych, m.in. świadomej autoprezentacji. Przesłane przez studentów referaty i postery będą przez nich prezentowane podczas sesji i oceniane przez komisje konkursowe – powiedział dr Dawid Dawidowicz, pełnomocnik rektora ZUT ds. studenckiego ruchu naukowego

 

Program dwudniowej sesji można znaleźć na stronie https://www.zut.edu.pl/sesja-studenckich-kol-naukowych.html. Partnerem wydarzenia jest Santander Universidades.

 

Mateusz Lipka - ZUT

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe