Firma Galeco uhonorowana tytułem „Kreator Budownictwa 2020”

  • 24.11.2020, 10:00
  • orchidea.co
Firma Galeco uhonorowana tytułem „Kreator Budownictwa 2020” Galeco - siedziba Balice
19 listopada bieżącego roku w siedzibie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa w Warszawie odbyła się X jubileuszowa gala przyznania Certyfikatów Kreator Budownictwa Roku, skierowana do prekursorów branży budowlanej. Wśród wyróżnionych znalazł się także polski producent systemów rynnowych – firma Galeco.

Kreator Budownictwa Roku 2020 to projekt odbywający się pod honorowym patronatem i wrazz udziałem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Przedsięwzięcie ma na celu wyróżnienie najlepszych firm sektora budowlanego, a kryteriami jakie należy spełnić, by wziąć w nim udział są m.in.: wysoka jakość oferowanych produktów, wdrażanie nowych technologii i rozwiązań, innowacyjność, promowanie etycznych zachowań czy motywacja do dalszego rozwoju. Podczas tegorocznej edycji plebiscytu oprócz wyróżnionych osób i firm pojawiły się także dwie nowe kategorie: produkt oraz inwestycja. W elitarnym gronie 15 wyróżnionych przedsiębiorstw znalazła się marka Galeco, która nie ustaje w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie odprowadzania wody deszczowej.

Galeco od blisko ćwierć wieku stale wyznacza kierunki i kreuje trendy w swojej branży, oferując klientom nieznane dotąd rozwiązania oraz technologie w postaci innowacyjnych systemów rynnowych. Wśród wyróżnionych w tegorocznej edycji osób znalazł się także Prezes Zarządu Galeco – Szczepan Buryło, który z branżą budowlaną związany jest od 30 lat.

Buryło doceniony został m.in. za etyczny styl prowadzenia biznesu, tworzenie dobrych relacji z pracownikami i klientami oraz aktywny udział w procesie tworzenia prekursorskich rozwiązań w systemach odprowadzania wody deszczowej. – Bardzo się cieszymy, że nasze innowacyjne produkty mają tak duże powodzenie wśród klientów i jednocześnie są wykorzystywane do tworzenia nowoczesnych form architektonicznych – powiedział Prezes Zarządu Galeco. Podkrakowski producent nie mówi jednak jeszcze ostatniego słowa i jako jeden z kreatorów nowoczesnych trendów w budownictwie już zapowiada nowe, równie interesujące rozwiązania, które zaprezentuje w kolejnym roku.

orchidea.co

Zdjęcia (5)

fot. Galeco
fot. Galeco. Siedziba Balice
fot. Galeco Szczepan Buryło
fot. Galeco Szczepan Buryło

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe