Międzynarodowy konkurs internetowy DIGI-FORM-ART 2020

  • 19.11.2020, 12:33
  • Gmina Gryfice
Międzynarodowy konkurs internetowy DIGI-FORM-ART 2020

Zespół Piosenki i Ruchu „TARANTULE" został zgłoszony (termin zgłoszeń do 15.XI.) do uczestnictwa w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE INTERNETOWYM DIGI-FORM-ART 2020, który się odbywa w ramach XVI edycja międzynarodowego projektu „KARAWANA KULTURY" POMORZE ZACHODNIE POLSKA!

Organizatorem konkursu jest Fundacja Benefis.

Celami wydarzenia są min. wsparcie utalentowanych dzieci, młodzieży i dorosłych, integracja profesjonalnych artystów z amatorskim ruchem artystycznym, wymiana doświadczeń oraz prezentacja dorobku artystycznego.

Udział w konkursie promuje również edukację patriotyczną–uczestnicy reprezentują kulturę swojego kraju na poziomie międzynarodowym.

Międzynarodowe jury dokona oceny nadesłanych programów w poszczególnych kategoriach (muzyka instrumentalna, wokal, taniec, plastyka) i przyzna wyróżnienia, tytuły laureata w trzech stopniach oraz Grand-Prix Konkursu.

Trzymamy za „Tarantulki" kciuki!

Gmina Gryfice

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe