POGOŃ Szczecin

  • 23.11.2020, 11:43
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

W zaciszu pracy zdalnej połączyliśmy swoje siły, by stworzyć coś ekstra dla kibiców Dumy Pomorza. Najpierw zrodziła się idea, która z dnia na dzień zaczynała przybierać coraz wyraźniejszą formę. Od samego początku ustaliliśmy kilka konkretnych zamierzeń, mających się ziścić za pomocą tejże inicjatywy. Dłubaliśmy, poprawialiśmy, wzbogacaliśmy o dane elementy, dodawaliśmy funkcjonalności. W końcu ostatecznie zawyrokowaliśmy, że mamy to i pora wypuścić końcowy efekt w granatowo-bordowy świat. Tak też z radością czynimy. Poznajcie... oficjalną aplikację Pogoni Szczecin!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/buduj-z-nami-wymarzona-pogon/

 

Do końca listopadowej promocji jeszcze tylko 12 dni, więc zdecydowanie to pora na konkretną decyzję. Po co zwlekać, skoro możesz zyskać? Mamy dla Was voucher na 6-miesięczny dostęp do kanałów sportowych lub filmowych w serwisie Canal+ telewizja przez Internet. Wystarczy, że złożycie wniosek o konto osobiste, na stronie internetowej dostępnej po kliknięciu w poniższy banner.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/chwytaj-korzysci-przygarnij-voucher/

 

Całe środowisko piłkarskie zmaga się z wieloma trudnościami związanymi z organizacją meczów PKO BP Ekstraklasy. Dotyka to w jakimś stopniu i graczy Pogoń Szczecin BC, ale nie załamujemy się, tylko bez względu na okoliczności cały czas walczymy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/walka-o-powrot-do-gry/

 

Jeden z kibiców od wtorku zrealizował już cztery transakcje za pomocą aplikacji. Kwota jego wszystkich zakupów wyniosła 3 352,98 zł, z czego 35,18 zł trafiło na rzecz naszego celu. To od danego sklepu zależy, jak wysoka jest zwrotka, dlatego też drugiej osobie na liście wystarczył jeden zakup, aby wesprzeć nas kwotą 22,49 zł. Dziękujemy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zblizamy-sie-do-2000/

 

Rak prostaty jest trzecim najbardziej powszechnym nowotworem wśród mężczyzn w Polsce. Dotyka coraz młodszych facetów ze względu na rozmaite czynniki ryzyka, m.in. dietę czy palenie papierosów. Codziennie u czterech mężczyzn diagnozuje się nowotwór jądra. W większości u osób przed trzydziestym rokiem życia. Każdego dnia czternastu panów diagnozowanych jest z rakiem prostaty. To drugi najbardziej powszechny nowotwór wśród mężczyzn w Polsce. Dlatego zapuść wąsy, zwróć na siebie uwagę. Porozmawiaj z kolegami o tym, co ważne. Zrób to dla jaj!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zrobcie-to-dla-jaj/

 

Codzienna czynność, czyli kupno potrzebnych produktów, może nieść ze sobą dodatkową wartość. Otóż możesz w ten sposób wspierać realizację konkretnych celów Dumy Pomorza. Podstawowy atut tej inicjatywy zawiera się w fakcie, iż nic na tym nie stracisz i nie dołożysz ani grosza więcej niż zazwyczaj!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/rob-zakupy-i-pomagaj-klubowi/

 

Movember to coroczna akcja, która odbywa się w listopadzie. Udział w niej polega na zapuszczeniu wąsów. Jej głównym celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/panowie-zdrowie-jest-najwazniejsze/

 

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe