Iiczba wolnych łóżek "covidowych" w odniesieniu do zajętych

  • 17.11.2020, 23:09
  • Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego
Iiczba wolnych łóżek "covidowych" w odniesieniu do zajętych

Centrum prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego przesyła wykres obrazujący liczbę wolnych łóżek „covidowych” w odniesieniu do zajętych w okresie od 6 października do 17 listopada.

 

- Dbając o bezpieczeństwo mieszkańców od początku pandemii codziennie monitorujemy bilans łóżek „covidowych” (dostępność vs. zajętość) i przygotowujemy nowe łóżka dla pacjentów w szpitalach. Jak widać na załączonym wykresie decyzje o zwiększaniu liczby łóżek „covidowych” stale wyprzedzają potrzeby epidemiczne mieszkańców województwa zachodniopomorskiego – dodaje wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc.

 

Ostatnie decyzje wojewody dot. zwiększania liczby łóżek „covidowych” dotyczą szpitali w Szczecinku, w Szczecinie (SPWSZ przy ul. Arkońskiej) oraz w Gryficach. Wszystkie decyzje można znaleźć na stronie ZUW: https://www.szczecin.uw.gov.pl/?type=article&action=view&id=11808

Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe