Znamy najlepsze biuro nieruchomości w województwie zachodniopomorskim - Lider Nieruchomości Otodom 2020

 • 17.11.2020, 22:46
 • Źródło: otodom.pl
Znamy najlepsze biuro nieruchomości w województwie zachodniopomorskim…
Ostatnie dni dla branży nieruchomości w całej Polsce były wyjątkowe. Po raz kolejny, na podstawie trzyetapowego konkursu wyłoniono najlepsze biuro nieruchomości w Polsce oraz Pośrednika Roku 2020. Nagrodzono także liderów w każdym regionie – w tym w województwie zachodniopomorskim. Kto zwyciężył w naszym regionie?

Wyróżnienie Lider Nieruchomości Otodom to gwarancja, że biuro lub pośrednik odznaczają się profesjonalizmem, wysokim standardem usług i uczciwością. Najpopularniejszy serwis nieruchomości rozdał nagrody już po raz trzeci. Tym razem ich wręczenie odbyło się w formule online, która była adekwatna do obecnej rzeczywistości. Wydarzenie transmitowano na żywo na kanałach serwisu. Dzięki temu publiczność mogła być jeszcze liczniejsza niż zwykle. Gala rozdania nagród została poprowadzona przez Monikę Rudnicką, General Manager Otodom oraz znanego prezentera telewizyjnego Oliviera Janiaka.

Konkurs, do którego biura chętnie zgłaszały się już od początku tego roku, składał się z trzech etapów. Wykorzystano wywiady internetowe sprawdzające m. in. liczbę ofert, pracowników, a także badania jakościowe ogłoszeń wystawianych przez firmę. Ostatni etap to wykorzystanie metody „tajemniczego klienta”: ankieterzy wcielali się w rolę zainteresowanego usługami i testowali biuro. Metodologia badania została skonstruowana przez agencję badawczą IQS. Nagrody dla zwycięzców to kampanie PR i reklamowe w mediach oraz kampanie billboardowe. 

Lider w zachodniopomorskim wybrany

W regionie konkurencja jest bardzo duża. Na 10 tys. mieszkańców przypada ponad 13 agentów - to jeden z najwyższych wyników w kraju. Kto się wyróżnia na tle innych?

Zwycięzcą w województwie zachodniopomorskim zostało biuro Elite Nieruchomości ze Szczecina. Firma powstała pod koniec 2010, jednak pracują w niej osoby, które z branżą nieruchomości są związane dłużej. Biuro zajmuje się głównie mieszkaniami, domami oraz gruntami. W ich zakresie działalności leży także zakup bądź sprzedaż nieruchomości komercyjnych w Szczecinie i okolicach do 120km wraz z pasem nadmorskim.

Według zwycięzców pośrednik nieruchomości to gwarancja bezpieczeństwa transakcji oraz ogromne zaplecze marketingowe, które znacznie przyspiesza sprzedaż nieruchomości. Dobry agent musi być pewny siebie, doskonale rozumieć potrzeby klienta, posiadać wiedzę prawną i dobrze reprezentować firmę oraz swoją własną markę.

Nasz sukces to przede wszystkim ciężka praca, dyspozycyjność oraz fakt, że mocno stawiamy na marketing. Nie bez znaczenia pozostają pozytywnie opinie naszych klientów. Podejmując współpracę z Elite mają oni pewność, że transakcja będzie bezpieczna, a nieruchomość sprzedana. Cieszymy się, że te wszystkie starania zostały zauważone i nagrodzone mianem Lidera Nieruchomości 2020 mówi Krzysztof Makowski z Elite Nieruchomości.

Na podium za Elite Nieruchomości znalazły się biura Galeria Nieruchomości z Koszalina (drugie miejsce) oraz RENT-nieruchomości Romanowicz ze Szczecina (trzecie miejsce).

Najlepsi w Polsce i pełna lista zwycięzców

W kategorii Lider Nieruchomości Najlepsze Biuro Ogólnopolskie laureatem zostało gdańskie Tekton Property. Z kolei tegoroczną wyróżnioną w kategorii Pośrednik Roku została Katarzyna Czerwiak z krakowskiego biura GRUPA.PRO.

Nagrodzono także najlepsze biura w pozostałych województwach. Statuetki zostały wysłane w różne krańce Polski.

Wśród laureatów znaleźli się:

 • Najlepsze Biuro Nieruchomości w Polsce: Tekton Property
 • Najlepszy Pośrednik Nieruchomości w Polsce: Katarzyna Czerwiak GRUPA.PRO
 • Lider Nieruchomości – województwo dolnośląskie: Verso Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo kujawsko-pomorskie: LCM Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo lubelskie: Alternatywne Biuro Nieruchomości Lublinvest
 • Lider Nieruchomości – województwo lubuskie: Skorecki Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo łódzkie: Societa Group
 • Lider Nieruchomości – województwo małopolskie: Brand&Sell
 • Lider Nieruchomości – województwo mazowieckie: Partners International
 • Lider Nieruchomości – województwo opolskie: ProSales Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo podkarpackie: Opaliński Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo podlaskie: Północ Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo pomorskie: Galeria Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo śląskie: Musiał Group
 • Lider Nieruchomości – województwo świętokrzyskie: CKDOM Biuro Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo warmińsko-mazurskie: Limeno Nieruchomości
 • Lider Nieruchomości – województwo wielkopolskie: Advestor Premium House
 • Lider Nieruchomości – województwo zachodniopomorskie: Elite Nieruchomości

 

Organizatorzy już zapowiedzieli przyszłoroczną edycję, którą zwieńczy uroczyste wręczenie statuetek. – Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wrócimy do spotkania na żywo, choć po frekwencyjnym sukcesie transmisji online pewnie nie zrezygnujemy także z tej formy relacjonowania gali – zapowiada Agata Polińska, Head of Marketing & C2C Otodom.

 

Transmisje z gali można obejrzeć pod tym linkiem: https://youtu.be/R9_QdufLjm4

Źródło: otodom.pl

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe