POGOŃ Szczecin

  • 16.11.2020, 19:17
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

– W pewnym sensie nawet nie zaczynamy, a kontynuujemy współpracę z Pogonią Szczecin. Lekarze, który tworzą Novum Ortopedia leczą piłkarzy klubu już od wielu lat. Ta umowa jest więc kontynuacją tego, co wykonujemy na rzecz Dumy Pomorza od dawna. Zaufanie Pogoni w stosunku do nas jest dodatkowym wyzwaniem. Zajmujemy się sportowcami, którzy są poddawani wysokim obciążeniom organizmu. To z jednej strony wyróżnienie, ale i zachęta do dalszej pracy nad doskonaleniem umiejętności. Prawda jest taka, że jeśli jesteśmy w stanie pomóc sportowcom, to możemy to uczynić również dla większości społeczeństwa – mówił dr Piotr Kominiak, lekarz zarządzający Novum Ortopedia.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/novum-ortopedia-jest-z-nami/

 

1992 rok. Przychodzi moment na podjęcie ważnej, biznesowej decyzji. Potrzeba chwili nie będzie miała jednak przełożenia wyłącznie na najbliższy czas, lecz zmieni całe dalsze życie. – Mój tato był stoczniowcem, a następnie marynarzem. W 1992 roku zszedł z morza. Można powiedzieć, że było to skutkiem zawirowań politycznych, które w tym okresie się działy, a nie indywidualnej decyzji. To był też czas, kiedy zastanawiał się, co robić dalej w życiu. Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawił, że otrzymał propozycję od swojego kolegi, aby wejść z nim w spółkę w firmie transportowej. W konsekwencji kupił 18-letniego, mocno zdezelowanego Mercedesa i tym też pojazdem w końcu rozpoczął swoje pierwsze kursy – opowiada Grzegorz Rybiński, właściciel firmy RT-TRANS.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/trzeba-to-kochac/

 

Sezon 2013/14. W ataku Pogoni bryluje Marcin Robak, który z dorobkiem 22 bramek kończy ligę jako jej najlepszy strzelec. Mocno wspierany jest przez Takafumiego Akahoshiego, który pod względem liczb notuje swój najlepszy moment w granatowo-bordowych barwach. Wieńczy go dorobkiem 7 goli i 13 asyst. To czasy, gdy w zespole gra jeszcze Edi Andradina, Jakub Bąk, Bartosz Ława, Maksymilian Rogalski, Takuya Murayama czy Hernani.

 

Na myśl przychodzi dość zamierzchły okres, prawda? Tamten sezon, mimo dość efektownej, ofensywnej gry Duma Pomorza kończy na siódmej lokacie. Wygrywa jednak coś innego. To właśnie wtedy nasz klub rozpoczyna oficjalną współpracę, którą można ocenić jako jedną z kluczowych dla klubu. Wszakże firma Drobimex jest z nami do dzisiaj, wspierając Pogoń niezależnie od jakichkolwiek okoliczności.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/przyjazn-na-lata-2/

 

Bezpłatne badania są dostępne dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego w wieku produkcyjnym – kobiet w wieku od 18 do 59 lat oraz mężczyźn od 18 do 64 roku życia. Testy będą wykonywane przez pięć specjalistycznych szpitali. To Szpital Wojewódzki w Szczecinie przy ul. Arkońskiej, Szpital Zdroje w Szczecinie, Szpital Wojewódzki w Koszalinie, Specjalistyczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Koszalinie oraz Szpital w Gryficach.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zachodniopomorski-program-monitorowania-i-prewencji-epidemii-coronawirusa-sars-cov-2-i-choroby-covid-19/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe