Nielegalny punkt hazardowy na szczecińskim Prawobrzeżu

  • 13.11.2020, 23:13
  • Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
Nielegalny punkt hazardowy na szczecińskim Prawobrzeżu
  • Kolejny nielegalny punkt hazardowy zamknięty przez zachodniopomorską KAS.
  • Zatrzymano 7 komputerów i sprzęt monitoringu.

 

Październikowe działania Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do zamknięcia kolejnego nielegalnego punktu hazardowego. W ostatnich dniach października br. zamknięto nielegalny punkt hazardowy w Szczecinie na Prawobrzeżu (ul. Leszczynowa).

Przeszukano lokal, w którym prowadzony był nielegalny hazard. Zabezpieczone zostały komputery wykorzystywane do gier hazardowych. Podczas przeszukania lokalu ujawniono również dodatkowy monitor do obsługi kamer przemysłowych. Zabezpieczono także ruter, kamery do monitoringu i telefon komórkowy.

W działaniach uczestniczyło 14 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie.

Działania były prowadzone na podstawie postanowienia Prokuratury Rejonowej Szczecin-Prawobrzeże.

Ważnym elementem nasze pracy w tym zakresie są sygnały od mieszkańców.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z KAS

W razie wątpliwości skontaktuj się z nami. Zadzwoń  na Krajowy Telefon Interwencyjny KAS 800 060 000. To bezpłatny, całodobowy numer pod który można zgłaszać wszelkie nieprawidłowości m.in. dotyczące gier hazardowych. Możesz również wysłać maila na adres skrzynki e-mail

[email protected]

Pamiętaj!

Za udostępnienie lokalu czy nawet jego części pod automaty do gier, posiadacz lokalu narażony jest na odpowiedzialność prawną (karę pieniężną), w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu.

Kara ta nie jest uzależniona od wykazania świadomego naruszenia przepisów ustawy
o grach hazardowych.

Za nielegalne urządzanie gier hazardowych grozi odpowiedzialność karna skarbowa: kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie.

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe