Nielegalny punkt hazardowy w centrum Szczecina

  • 12.11.2020, 17:13
  • Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
Nielegalny punkt hazardowy w centrum Szczecina
  • Kolejny nielegalny punkt hazardowy zamknięty przez zachodniopomorską KAS.
  • Zatrzymano 7 komputerów i gotówkę przeznaczoną na wypłaty wygranych.

10 listopada br. Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zamknęła nielegalny punkt hazardowy w centrum Szczecina przy ul. Krzywoustego.

Przeszukano lokal, w którym prowadzona była nielegalna działalność hazardowa. Zabezpieczone zostały 7 komputerów służących do gier hazardowych oraz dodatkowy monitor do obsługi kamer przemysłowych. Zabezpieczono także ruter, 4 kamery i telefon komórkowy. Dodatkowo zatrzymano oraz gotówkę w kwocie 530 zł.

W działaniach uczestniczyło 17 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie. Działania wspierało pięciu funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji.

Działania były prowadzone na podstawie postanowienia Prokuratury Rejonowej Szczecin-Śródmieście.

Ostatnie działania to efekt weryfikacji sygnałów od mieszkańców. Potwierdza się również, że takie nielegalne punkty hazardowe funkcjonują w różnych miejscach, często pod szyldem sugerującym inną działalność. Prawie zawsze są to lokale monitorowane i zamknięte dla przypadkowego klienta.

 

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe