POGOŃ Szczecin

  • 09.11.2020, 11:54
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Chcemy zostać animatorem nowych możliwości. Idea Biznesowej Dumy Pomorza jest skierowana w stronę przedsiębiorców z nowoczesnym spojrzeniem na rozwój swoich firm. Do tych, którzy chcą coś więcej niż udało im się dotychczas osiągnąć. Zależy nam, by zbudować trwałe wewnętrzne relacje pomiędzy biznesami. Planujemy stworzyć przyjazną przestrzeń do wymiany doświadczeń i kojarzenia interesów, a także wpłynąć na świadomość przynależności do dumnej ze swoich umiejętności, sposobu pracy i osiąganych sukcesów klasy biznesowej.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/czym-jest-biznesowa-duma-pomorza/

 

Biznesowa Duma Pomorza to projekt łączący środowisko lokalnych przedsiębiorców, którzy są zdeterminowani, aby stworzyć nową jakość lokalnego biznesu. Pogoń Szczecin, jako animator przedsięwzięcia, zamierza nadawać temu ton i ma multum planów na wszechstronny rozwój inicjatywy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kreujmy-razem-silny-region/

 

– Cieszymy się, że współpraca pomiędzy klubem a Toyota Kozłowski ma swoje odniesienie również w Akademii. Dostaliśmy samochody do usprawnienia działań naszego pionu, skautingu oraz koordynatorów, by na co dzień lepiej funkcjonować. Dotychczas byliśmy rozproszeni po Szczecinie, więc te auta nam pomogą. To dla nas fajny dzień – mówił Maksymilian Rogalski, trener-koordynator Akademii Pogoni Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/robimy-kolejny-krok-naprzod/

 

Za nami osiem kolejek PKO BP Ekstraklasy i multum emocji, które się z tym wiążą. Pogoń jest w czołówce tabeli i mocno wierzymy, że tak też będzie do samego końca sezonu. Co zrobić, by móc oglądać mecze ukochanej drużyny bez ponoszenia dodatkowych kosztów? Z ekstrapropozycją przychodzi PKO Bank Polski!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/do-zgarniecia-voucher-na-mecze/

 

Wypatrujcie nas uważnie w okolicach Ronda Giedroycia, ulicy Bolesława Krzywoustego 60, ale i przy CH TURZYN, CH Galaxy oraz Galerii Kaskada. To nie wszystkie miejsca, ale pozwólcie, że w tej materii pozostaniemy lekko tajemniczy. Rozglądajcie się, a na pewno na nas natraficie!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/jeszcze-bedzie-normalnie/

 

Ostatnie dni przyniosły wiele ciekawego w naszej zabawie. Udało nam się nadrobić kilka zaległych spotkań, co też spowodowało, że doszło do interesujących przetasowań pomiędzy zespołami przedsiębiorców.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/spore-zmiany-i-scisk-w-tabeli/

 

Na kwarantannę kieruje się zdrowe osoby, które miały kontakt z osobami chorymi na COVID-19, zakażone koronawirusem, a nawet z podejrzeniem zakażenia. Ponadto tych, którzy wrócili z zagranicy i nie są obywatelami Polski, kraju UE lub EFTA, mają objawy wskazujące na zakażenie koronawirusem, ewentualnie mieszkają wspólnie z osobą objętą kwarantanną.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/6637-2/

 

Kupno wirtualnych biletów odbywa się w formie dobrowolnej darowizny dla klubu. Koszt wejściówki wynosi 5 zł. Każdy kibic może jednorazowo wesprzeć klub dowolną liczbą wirtualnych biletów. Pomóc można jednak jeszcze wydatniej. Oferujemy Wam grillowaną kiełbaskę po 1 zł oraz piwo po 1 zł. Produkty najlepszej jakości, w pełni zaspakajające nawet najbardziej wymagające kubki smakowe. Wyobraźnia pracuje, prawda?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/goraca-goscina-w-szczecinie/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe